2733
2734
عنوان

بدبخت شدم🤦‍♀️پسرم ازدست رفت به دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 7005 بازدید | 277 پست
کشفش کردم عزیزم پسر همسایه مامانم اینا😐

وای چند سالش هست پسره 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش یادش می‌ره کم کم ، نگران نباش.

سر اینچیزا باهاش بحث نکن سعی کن بی اهمیت باشی خودش یادش می‌ره ، فقط بگو این حرف زشتیه و...... اما دعواش نکن

دلبر مو مشکی👰🏻توهمون عشقی❤️که میخوان داشته باشن همه بس که تو👁چشمی😍من و میخوای یا نه😕اگه باشی همراه من😁می‌دونی که واست میزنم دل‍❤️‍مو به دریا🌊من👩‍❤️‍👨 میشه برای سلامتی همسرم و خوشبختیمون صلوات بفرستید مهربون؟🙏❤️مرسی😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد 🥰

دوست عزیز پسرت ناقل هست و پدر مادرت هم درگیر میشن کار بدی کردی یا نباید میفرستادی یا شبا هم نباید میومد دو ساعت کنار یه فرد کرونایی باشی و خرفم نزنی فقط نفس بکشی منتقل میشه تازه با ماسک شبا ک با ماسک نمیخوابیذی🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
2731

کنجکاوم بدونم کدوم بیشعوری این چیزا رو بهش یاد داد 

ادم باید خیلی بی فرهنگ باشه ک این چیزا رو ب ی بچه بگه میدونی چ تاثیری روش داره حالا دیگه همش حواسش ب اون حواشیه

من نه منم نه من منم
واقعا خندوندیم عزیزم من هیچموقع تو حموم نمینشستم چون مامانم یه قصه برام گفت:یه روز یه دختر کوچولو می ...

وای یاد یه چی افتادم

هشت سالم اینا بود، خدابیامرز دایی بابام میگفت وقتی مرد از جایی که نشسته بلند میشه میره نباید تو بری بشینی اونجا، باید صبر کنی جاش سرد بشه بعد، منم چراشو نفهمیدم رومم نشد بپرسم.بعد چون گفت باید سرد بشه با خودم به این نتیجه رسیدم که طرف توی جاش یا گوزیده یا چسیده‌ که گرم شده واسه این میگن صبر کن سرد بشه که بوش بره 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣🤣🤣🤣

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
وااای یا خدا بدبخت پیرزنه😨😨من خودم خیییییلی مواظبم و رعایت میکنم😑آره دیگه تموم رابطش با این پسره ...

واسه اینه که سطحی میخونن متن رو، ادامه شو نمیخونن ببینن واقعا چی به چیه؟ اهمیت نده.

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
کی اینجوریش کرده نچ نچ ،  

پسر همسایه احتمالا🙁🙁

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...

نمیگی اینجور تایپیک زدی آدم دلهره میگیره ینی چی بچم ازدستم رفت واه شلوغش کردی ترسیدم 

حالا حرف یادگرفته توجه نکن بروش نیار یادش بره 

الکی بزرگش نکن

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
وای چند سالش هست پسره 

کلاس اوله

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...

اولا اروم باش. بچه ها همه در مور  این چیزها کنجکاوی میکنن و سوال میپرسن و نمیدونن که ممکنه معنی بدی هم داشته باشه. من دخترم هم مدام میپرسه و من تا جایی که امکان داره براش توضیح میدم و بهش میگم اینها اندام خصوصی هستن   نباید  در موردشون جایی صحبت بشه. و همیشه بهش گفتم اگه چیزی رو دید   یا شنید و کنجکاو شد بیاد آروم از من بپرسه اگه لازم باشه بدونه خودم جوابشو میدم

با کتک زدن و تنبیه کردن هیچی درست نمیشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !