2733
2739
عنوان

بدبخت شدم🤦‍♀️پسرم ازدست رفت به دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 7005 بازدید | 277 پست
دوست عزیز پسرت ناقل هست و پدر مادرت هم درگیر میشن کار بدی کردی یا نباید میفرستادی یا شبا هم نباید می ...

عزیزم پسرم تو یه اتاق که کاملا ضدعفونی بود میخابید منو شوهرم با ماسک تو یه اتاق دیگه اصلا باهم دیگه برخورد نداشتیم الانم خوبیم خداروشکر

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...
چجوری؟؟؟بزنمش؟؟هیچ تنبیهی روش اثر نداشت😭

نه بدتر میشه.از روانشناس کودک کمک بگیر.من بشخصه واقعا نمیدونم چجوری میشه رفتار کرد.

بهش بگو چوچور به قول خودتون صندوقچست و خصوصیه و ادما نباید اسم جای خصوصیشونو بگن.وگرنه خدا باهاشون قهر میکنه.

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاس اوله

چچچچچچچچچ جونوری هست بچه کلاس اولی و این حرفا 

😐😐😐😐ینی ادم تو تربیت بعضی بچه ها میمونه عجبببب 

اصلا دیگه نذار تنهایی بره اونجا 

بعدشم به حرفاش عکس العمل نشون نده تا از ذهنش بیاد بیرون

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
وااای یا خدا بدبخت پیرزنه😨😨من خودم خیییییلی مواظبم و رعایت میکنم😑آره دیگه تموم رابطش با این پسره ...

پسر بزرگ من هم تو این سنش شروع شد به حرف زدن مثبت ۱۸ البته من احمق و با باباش دید نه کامل ولی خوب تو اتاقم تاریک بود ولی خودم حدسم از اینه که بخاطر اون بوده الان ۶ سالشه بازم بعضی وقتا حرف بد میزنه بعد دوباره معذرت میخواد دوتا دستاشو میزاره جلو دهنش  تکرار نمی کنه البته وقتی عصبی میشه 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
2731
کنجکاوم بدونم کدوم بیشعوری این چیزا رو بهش یاد داد  ادم باید خیلی بی فرهنگ باشه ک این چیزا رو ...

عزیزم ادامه ی تاپیکو نخوندی...همسایه ی مامانم اینا یه زن ه ر زه ست که جلو پسرش با یه مرد دیگه رابطه داشته و پسرش همه چیو یاد گرفته...فک کنم اون یادش داده چون چندبار باش بازی کرده

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...

بدترین نوع قرنطینه.

اخه این چه‌ جورشه.

به‌اون به قول خودت پیرزن پیرمرد رحم کن.

بابا یاااااایهاااالناس بچه‌هام میتونن ناقل باشن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

عزیزم نه تقصیر بچته، ن تقصیر پدر مادرت، نه حتی کرونا... ناراحت نشو سفت و محکم میگم  به بچه ۴ ساله نمیگن بی شعور... مقصر خودتی اگه برا کرونا بوده ک باید همتون خانواده کامل قرنطینه میشدین صبح و شب نداره اینجوری مریضی رو هم منتقل میکردی بعدم مشخصه بچه ک صب تا شب بابا مامانش نباشن و دست این و اون باشه از کنترل خارج میشه، جایی میرفته همراشون کسی میومده خونسون خلاصه.... بچتو پیش خودت نگه دار تا با تربیت خودت بزرگ بشه تمام

من بچم رو چند بار تازه اونم چند ساعت تنهاش گذاشنم خونه پدر بزرگش از پسر فامیل حرف زشت یاد گرفت الان با خودم میره با خودم میاد...

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
وای یاد یه چی افتادم هشت سالم اینا بود، خدابیامرز دایی بابام میگفت وقتی مرد از جایی که نشسته ب ...

وااای خدا چقد خوب تحلیل و تفسیر کردی برا خودت😄

عزیزم ادامه ی تاپیکو نخوندی...همسایه ی مامانم اینا یه زن ه ر زه ست که جلو پسرش با یه مرد دیگه رابطه ...

چه قرنطینه ای هستیا 😑😏هه پسرت و همه جا فرستادی همه رو مریض کردی ک

خداجونم❤ بابت داشته ها یِ کوچیک و بزرگی ک بهم دادی و قدردانش نبودم؛ الان یهویی شکرت🙏🙏🙏فاطی منفرد & سارا فکور😭😭😭😭کجایید؟؟؟
واااااییییی ترسیدم فک کردم خدایی نکرده اتفاق بدی افتاده براش  هووووووففففففف

ببخش ترسوندمت عزیزم🌹