2733
2734
عنوان

بدبخت شدم🤦‍♀️پسرم ازدست رفت به دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 6996 بازدید | 277 پست
وای راست میگی؟؟؟یعنی بدبخت شدم؟؟😭😭

ای اره دیگه عزیزم یاد بچه میمونه دیگه این و قشنگ ب بچه یاد دادن بابا بچه ۴ و نیم ساله اصلا چه میدونه اینا چیه یکی نشسته بهش قشنگ آموزش داده الان اون روش باز شده میدونی یعنی تو مغز بچه میمونه تو یادش میمونه و همش ممکنه ب این چیزا فک کنه و جالب بشه براش بخواد بیشتر بدونه مراقب باش نزار بیرون برا زیاد سرش و با چیزای دیگه گرم کن یادش بده بلکه 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای اره دیگه عزیزم یاد بچه میمونه دیگه این و قشنگ ب بچه یاد دادن بابا بچه ۴ و نیم ساله اصلا چه میدونه ...

خیلی ممنون عزیزم ازدیشب هرچی میگه بی محلی میکنم و بحثو عوض میکنم داره کمتر میگه😘

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...
عزیزم وقتی دررابطه بااین موضوعات حرف میزنه یا سوال میپرسه ذهنشو منحرف کن یا روی خوش نشون نده

چشم عزیزم ممنونم😘

گاهی وقتا لازمه زمین بخوری تا بفهمی کیا پشتتن...کیا باعث رشدتن...کیا میرن ....کیا همه جوره پات میمونن...گاهی وقتالازمه جوری زمین بخوری که زخمی بشی...زخماتو باز بزاری تا ببینی کیا نمک میپاشن کیا مرهم میزارن....کیا هم دردن...کیاهم خوددردن...
2728
ینی چی؟ ن از تو شما دیده چیزی ن مامانت اینا چیزی گفتن ظاهرا 😐ماهواره دارین؟ فیلمی چیزی ندیده؟

اقا هرچی میشه بند کنین ماهواره😐

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته
اوه اوه بچه من چهارسالشه چرا اینجوریه پس یعنی بجز بازی کردن درباره هیچی حرف نمیزنه 

نمیدونم والله خودمم نگرانم

2740