2733
2739
عنوان

اینستا و شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1648 بازدید | 157 پست
اصلا بهش نگو نصب کنه  اگه خدایی نکرده فردا روز یه کاری کنه  میزنی تو سرت میگی من هلش داد ...

وایی ینی ممکنه خیانت کنه؟😭اخه میخاستم بدونم خیانت میکنه یا نه پایبنده بهم

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین مردا اگه بخوان خیانت کنن احتیاجی به اینستا ندارن  از طرفی هم اگه نیازی نداره نصب نکنه بهت ...

جدی؟ینی اگه نصب کنه ممکنه خیانت کنه؟

2731

اینکه شما میگی شوهرت نمیزاره هیچ برنامه مجازی نصب کنی پس شما هم اجازه نده

باید دوطرفه باشه

ولی واقعا اینستا چیز بدی نداره، اگه منظورتون عکس دختر و چیز دیگه اس که راحت با یه سرچ گوگل میبینه 

ولی ب نظرم چون تاحالا نداشته ممکنه بی جنبه بازی دربیاره پس به همین روند ادامه بدین

اگه نميخواد ك كلا كاري نداشته باش😐ولي كلا.. خيانت ربطي ب اينا نداره اينا فقط كار طرفو راحت م ...

ولی فکر کنم اینستا هم خیلی مربوطه بیشتر میخام بفهمم خیانت کاره یا نه

من فکر میکنم کلا به این موضوع فکر نکن. بیچاره داره زندگیشو میکنه بعدم عزیزم اون یه آدمه ...

عزیزم اون اینستا نمیخاد خداروشکر ولی میخام بفهمم خیانت میکنه یا پایبنده بهم

2738

مثلا میگه فیلم ستایش یا کیمیا داره 😁

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
ای بابا الکی حساسی  بیشتر حساس باشی همسرت بعد بجا یهو عقدهاشو خالی می‌کنه  بزار و راحت ب ...

ینی بزارم اینستا داشتع باشه؟الان سه ساله نداره میترسم نصب کنم خدایی نکرده پای کج بزاره

خیابون ها هم مثل اینستاست فرقی نداره به نظرم .سه بعدی که میبینه تصویر چی میخواد بشه

ینی عزیزم بهش شک کنم؟خیلی وسواس گرفتم خیلی😭ینی بزارم اینستا نصب کنه

نه اقا چه کاریه بگی نصب کنه پس فردا یه چیزی بشه دو دستی میزنی تو سر خودت بعدم فک نکن چون اینستا ندار ...

جدی؟مثلا چطوری؟

مگه اینستا نصب کنه ممکنه بهم خیانت کنه؟

عزیزم اون اینستا نمیخاد خداروشکر ولی میخام بفهمم خیانت میکنه یا پایبنده بهم

ببین عزیزم این طرز فکر خیلی اشتباهه. خدا نیستیم که ما. امتحان بگیریم

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2706