2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از شوهرم...چرا مثل قبل نیستیم خیلی از هم دوریم واقعا خستم...فک نمیکردم وقتی همه چیزایی ک میخواستمو د ...

منم شرایط شمارو دارم با وجود ارامش مالی ولی ارامش فکری روحی از شوهر نداشتم و تصمیم به جدایی گرفتم

از شوهرم خیلی دلگیرم و هیچ تلاشیم نمیکنه که از دلم دربیاره انگار دیگه حال من براش مهم نیست😔😔😔😔😔 ...

برای هیچ زنی ارزو نمیکنم که به این مرحله برسه چون واقعا درد ناکه

2738
با شوهرم دعوام شد صبح  رفتیم بیرون گفت بشین پشت فرمون من گواهینامم گرفتم ولی اجازه نمیده تنهای ...

به نبودنش فکر کن ببین میتونی نبودنشو تحمل کنی بعد چند ساعت چند روز اگه تونستی پس به نبودش فکر کن اگرم نتونستی بخاطر این چیزا زندگیتو تلخ نکن 

به نبودنش فکر کن ببین میتونی نبودنشو تحمل کنی بعد چند ساعت چند روز اگه تونستی پس به نبودش فکر کن اگر ...

فقط همین چیزا نبس کلن اخلاقش همینه از کتک قبلیم یه هفته نگذشته ک تو اونم مقصر خودش بود اعتیاد داره و تا حالا بلایی نیس ک سرم نیاورده باشه

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊
2706