2752
2739
عنوان

باز شاعر شعر گفت😄

364 بازدید | 38 پست

نمی چینم گلی که خار داره دلبر

نمی‌گیرم دختری که یار داره دلبر

نمی چینم گلی مانند شب بو دلبر

که شبم بوی زلف یار داره. دلبر

خدا کنه اشتباه نشنیده باشم🤣🤣

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

روزهایی باتوبودن ،روزخوش زندگیست ،روزهایی رفته رفته همراه باافسردگیست،حالابی قرارم تودلبر..چشم انتظارم تو دلبر☺️

☘️برای همه خوب باش،آنکه فهمید کنارت میماند،آنکه نفهمید،دیگربرای نفهمیدن دیراست🌹🎋

شاعر هم شاعرای قدیم

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2740
باشه استاد

خواهش میشود🌹

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
شاعرخیلی وقته اینوگفته

بله من خیلی قدیم ها اینو شنیدم