2737
2734

مثلناااا بگه چقدر چاقی یا...

😐

از وقتی رفتی هر ۱ دقیقه واسم....🖤                                                                               ۶۰ ثانیه میگذره😥😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آره تادلت بخاد

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب

والا ، امروز صبح گیر داد😐 من دو روز پیش رفتم دکتر برا زانوم ، دکتر گفت نرمی کشکک داری

حالا من استراحت میکنم ، مادرشوهرم خودش نمیزارع کار کنم ، امروز صبح شوهرم می‌گفت داری ادا در میاری تا کار نکنی😐😐😐

دلبر مو مشکی👰🏻توهمون عشقی❤️که میخوان داشته باشن همه بس که تو👁چشمی😍من و میخوای یا نه😕اگه باشی همراه من😁می‌دونی که واست میزنم دل‍❤️‍مو به دریا🌊من👩‍❤️‍👨 میشه برای سلامتی همسرم و خوشبختیمون صلوات بفرستید مهربون؟🙏❤️مرسی😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد 🥰
2740
پ ای تاپیکا دلخوری از شدهر عمه من میزنه

اخی😄😐

از وقتی رفتی هر ۱ دقیقه واسم....🖤                                                                               ۶۰ ثانیه میگذره😥😁

پس خداراشکر از قیافه خیلی ایراد نمیگیرن؟؟

ظاهری نه ولی از غذا و‌خونه زندگی یه موقع ها اونم جوابش رو دادم دیگه نگفت

باریکلا🙃

ن اصلا.ولی امروزبه شوخی گفت پاهات انداره پاهامن موداره.باردارم حس وحال شیو ندارم.حح

ناراحت نشدی😄؟؟؟

والا ، امروز صبح گیر داد😐 من دو روز پیش رفتم دکتر برا زانوم ، دکتر گفت نرمی کشکک داری حالا من استر ...

اه😐

2706