2726

مثلناااا بگه چقدر چاقی یا...

😐

از وقتی رفتی هر ۱ دقیقه واسم....🖤                                                                               ۶۰ ثانیه میگذره😥😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آره تادلت بخاد

.... بالا سر منم یکی هس .... پشت ی نیسانی نوشته بود رشته تحصیلی علوم نیسانی 🤣 خودت باش وگرنه مث بقیه زیاده مرسی ک بعضیا از تکون دادن پاشونم استوری میزارن آخه ما پا نداریم فلجیم  علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم😍عاشق خانوادمو پسرمو شوهرم هستم میشه برا سلامتیشون ی صلوات بفرسی مهربون  خالم مریضه بچه ها توروخدا برا سلامتیش ی صلوات مهمون کنید خدا خیرتون بده ب هرچی میخواید برسید انشاالله😔😢  لببببببببب    م تاییبللللقلببسیییثعقالببلببلابلبب

والا ، امروز صبح گیر داد😐 من دو روز پیش رفتم دکتر برا زانوم ، دکتر گفت نرمی کشکک داری

حالا من استراحت میکنم ، مادرشوهرم خودش نمیزارع کار کنم ، امروز صبح شوهرم می‌گفت داری ادا در میاری تا کار نکنی😐😐😐

دلبر مو مشکی👰🏻توهمون عشقی❤️که میخوان داشته باشن همه بس که تو👁چشمی😍من و میخوای یا نه😕اگه باشی همراه من😁می‌دونی که واست میزنم دل‍❤️‍مو به دریا🌊من👩‍❤️‍👨 میشه برای سلامتی همسرم و خوشبختیمون صلوات بفرستید مهربون؟🙏❤️مرسی😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد 🥰
پ ای تاپیکا دلخوری از شدهر عمه من میزنه

اخی😄😐

از وقتی رفتی هر ۱ دقیقه واسم....🖤                                                                               ۶۰ ثانیه میگذره😥😁

پس خداراشکر از قیافه خیلی ایراد نمیگیرن؟؟

ظاهری نه ولی از غذا و‌خونه زندگی یه موقع ها اونم جوابش رو دادم دیگه نگفت

باریکلا🙃

ن اصلا.ولی امروزبه شوخی گفت پاهات انداره پاهامن موداره.باردارم حس وحال شیو ندارم.حح

ناراحت نشدی😄؟؟؟

والا ، امروز صبح گیر داد😐 من دو روز پیش رفتم دکتر برا زانوم ، دکتر گفت نرمی کشکک داری حالا من استر ...

اه😐

2706