2737
2739
عنوان

تابحال شده شوهراتون ازتون ایراد بگیره😐

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 27 پست
تا دلت بخواد  من اندامم خیلی خوبه ۱۶۰ قدمه ۵۲ .میگه چاقی . خودشم میدونه چرته اما میخواد ور ور ...

😕خوب تو هم ازش ایراد بگیر😶

از وقتی رفتی هر ۱ دقیقه واسم....🖤                                                                               ۶۰ ثانیه میگذره😥😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه این اجازه رو بهش ندادم

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
2731
اره هعی میگه چقد خوشگلی  چرا انقد خوشگلی  😂😂🚶🏻‍♀️

😂😂

از وقتی رفتی هر ۱ دقیقه واسم....🖤                                                                               ۶۰ ثانیه میگذره😥😁
اه😐

😕البته تا میبینع بهم برمیخوره میاد منت کشی

دلبر مو مشکی👰🏻توهمون عشقی❤️که میخوان داشته باشن همه بس که تو👁چشمی😍من و میخوای یا نه😕اگه باشی همراه من😁می‌دونی که واست میزنم دل‍❤️‍مو به دریا🌊من👩‍❤️‍👨 میشه برای سلامتی همسرم و خوشبختیمون صلوات بفرستید مهربون؟🙏❤️مرسی😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد 🥰
نه این اجازه رو بهش ندادم

رمز موفقیتت رو میگی😍

2740
رمز موفقیتت رو میگی😍

خب بهش یاد دادم

من همیشه ازش تعریف میکنم و بالا میبرمش

اونم از من یاد گرفته

یکبار اوایل اشناییمون گفت کرم پودرت انگار رو پوستت نخوابیده

یه جنگی بپا کردم که دیگ شد بار اخرش.گفتم من هرطوری هستم خودم میدونم و باهاش حال میکنم تو لازم نیست بگی

دیگ از اون موقع تا الان ک سه سال میگذره همیشه تعریف کرده

حتی وقتیم که خودم از خودم ایراد میگیرم اون بازم تعریف میکنه😂

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
خب بهش یاد دادم من همیشه ازش تعریف میکنم و بالا میبرمش اونم از من یاد گرفته یکبار اوایل اشناییمون ...

حتمااا همین کارو انجام میدم😂🌹🤩

ناراحت نشدی😄؟؟؟

ن بابا.باشوهرم مثل رفیق میمونه.خدایی خیلی درک داره.ن گیرمیده ن هیچی.اذیت میکنه سربه سرم میزاره.امروزمیگه جان من بیاموهاپاتونگاه کنم.حح.منم حسابی میزنمش.حح