2733
2739
عنوان

چرا با ادمای بیکار و بی عار ازدواج‌میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3852 بازدید | 195 پست
شما میتونی برای خودت تصمیم.بگیری...هیچ وقت دیگران قضاوت نکن....شاید مجبور بودن...وهزارتا دلیل دیگه.. ...

چه اجباری 

یه دختر مجرد به مراتب بهتر از یه مطلقه است حتی برای پدر و مادر هم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد میدونی جالب چیه 

پسر اگر چیزی داشته می‌خوان بیچاره اش کنن اینقدر شرط بیخود میزارن

برادرم مهندسه،خونه و ماشین و حقوق ثابت داره 

قیافه و قدش هم خوبه 

بعد جالبه میریم خواستگاری میگن چرا خونه ۸۶ متره ،کوچیکه زیر ۱۲۰ متر نصفمون میگیره 

چرا خقوقت ۶ تومنه 

چرا سفر خارجی نمیتونی بری (برادرم منع خروج داره به خاطر کارش)

بعد من اینجا که فکر میکنم یا ما تو به سیاره دیگه هستیم یا افراد اینجا 🤔🤔🤔🤔

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
از نظر من اینطور افراد چاره ای جز ازدواج ندارن وگرنه هیچ آرامشی توی این نوع زندگی نیست

چی بگم والا خیلبا سن کم هستن و فقط دوس دارن ازدواج کنن حالا به هر قیمتی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2731
بعد میدونی جالب چیه  پسر اگر چیزی داشته می‌خوان بیچاره اش کنن اینقدر شرط بیخود میزارن برادرم ...

احتمالا اون افراد تازه به دوران رسیده هستن یا عقده ای شما بابد جایی برید خواستگاری که هم فرهنگ خودتون باشه

چه اجباری  یه دختر مجرد به مراتب بهتر از یه مطلقه است حتی برای پدر و مادر هم بهتره

من دیدم کسی رو که به خاطر شرایط مجبور شد به این مدل ازدواج تن بده...اتفاقا بعدش هم کار برای شوهرش پیدا شد...بعضی ها واقعا مشکلات عجیبی دارن..

شکر خدا که درپناه حسینم(ع) که عالم از این خوبتر پناهی ندارد.
2738
من دیدم کسی رو که به خاطر شرایط مجبور شد به این مدل ازدواج تن بده...اتفاقا بعدش هم کار برای شوهرش پی ...

یکی مشکل داره بله بعدشم تلاش میکنن با هم به یک جایی میرسن اما یه عده واقعا از روی شکم سیری تن به هر ازدواجی میدن 

چی بگم والا خیلبا سن کم هستن و فقط دوس دارن ازدواج کنن حالا به هر قیمتی

توی یه تاپیک در مورد سن ازدواج نظر خواسته شد 

قبل از بیان نظرم به صراحت نوشتم فقط این نظر شخصیمه و اصلا قصد ترویج چیزی ندارم 

گفتم از نظر من مناسب ترین سن ۳۵ تا ۳۸ چون احساس توی تصمیم گیری دخیل نیست و فقط منطق حکم میکنه

بعدش متاسفانه مورد هجمه نظرهای مخالف و بی احترامی هایی قرار گرفته م 

همه بلااستثنا میگفتن کی میتونه بچه داره شه 

فقط ازدواج رو توی زاد و ولد میدیدن

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
من خودم یه خواهر دارم ۲۲ ساله مامانم هنوز داره بهش خرجی میده 

وا باز پسر باشه یچیزی چون پسر الان خیلی کم پیدا میشه کار درست و حسابی داشته باشه خرجکش هست اما دختر باید شوهر خرجشو بده نه پدرزن

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
بعد میدونی جالب چیه  پسر اگر چیزی داشته می‌خوان بیچاره اش کنن اینقدر شرط بیخود میزارن برادرم ...

حتما اونا ک میرین خواستگاری خیلی پرتوقع هستن

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 😍حسبنا الله و نعم الوکیل💗

میدونید از همه جالب تر کدوما هستن

اون دخترایی که دوست پسرشون نه موقعیت ازدواج داره نه آدم درست و حسابیه نه خانواده ی درست و درمون که دستشون به دهنشون برسه نه اصلا خود پسره مسئولیت پذیره و...

بعد دختره خودشو به در و دیوار میزنه که با پسره ازدواج کنه جالب اینجاس که خانواده ی پسره هم مخالف دختره هستن🥴🥴🥴

توی یه تاپیک در مورد سن ازدواج نظر خواسته شد  قبل از بیان نظرم به صراحت نوشتم فقط این نظر شخصی ...

اوه خواهر کجای کاری چند وقت پیش تاپیک زدن چرا دهه شصتیا مجردن کلی توهبنم به ما کردن فقط چون ازدواج نکردبم.میگفتن اونا خیلی تجمل گرا و ارمانی هستن و شوهر خیلی توپ میخواستن گیرشون نیومده. این نشون میده خودشون فقط شوهر میخواستن با همی شرایطها که شوهر کنن ولی فقط تو به اتاق باشن.دقبقا زندگی رو فقط تو شوهر و بچه میبینن.

2706