2733
2739

که بعد عقد کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرین ؟! 

واقعن برام سواله 

نه خودتون کار دارین نه همسراتون 

پس چرا ازدواج میکنید ؟! 

عقلتون به این یه مورد نمیرسه که بدون پول نمیشه زندگی‌کرد ؟! 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 

آرام باش 

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔

معذرت میخوام 

یه خانم خوشگل مهربون تاپیکمو گزارش بزنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5496690/پاکت-شیر-رو-پرت-کردم-طرف-شوهرم-تمام-لبتاب-و-کتابش-خیس-شد?postId=167046365

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دقیقا من بیشتراز ای تعجب میکنم میرن تو یه اتاق کنار مادر شوهر

وقتی پول نیس چکار کنه ؟! مجبوره بره و اونام انگار کلفت گرفتن دیگ‌

2738

شوهر منکه کار داره الان ۴ ساله توعقد موندیم بس همه چی گزونه‌ واقعا بدون کار سخته . منم دازم به درو دیوار میزنم یجا برم استخدام شم کمکش کنم ‌. دباره کنکور بدم چه میدونم یکازی بکنم اه 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤

چند وقت پبش تو یه تاپیک یکی زده بود پول اجاره هم نداشتیم اومدیم خونه پدر و مادرمون اقدام کردیم واسه بارداری نمیشه باید بچه دار بشیم شوهرم دوست داره🙄🙄🙄 بعد تو میگی چرا ازدواج میکنید طرف شوهرش بیکاره خرجش و باباش میده بچه هم میاره 

سوال منم هست الان یکی گفته بود نامزدم بیکاره! خب وقتی کار نداره با چه جراتی تو این تورم میخواین ازد ...

انگار ازدواج نکنن سرشونو میبرن 

بعد  وقتی ازدواج میکنین میگین مادرشوهرم فلان کرد پدر شوهرم فلان گفت  عقل ندارین واقعن&nb ...

اینا فقط میخوان شوهر کنن، بقیش مهم نیست

فقط و فقط اسم یکی به عنوان شوهر بیاد تو شناسنامه کافیه واسشون🙄

وقتی پول نیس چکار کنه ؟! مجبوره بره و اونام انگار کلفت گرفتن دیگ‌

خوب مگه مجبوره ادم همچی ازدواجی کنه خونه پدر بمونه که بهتره تا بره تو یه اتاق و همیشه عین کلفت باشه یا فحش بشنوه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706