2733
2734
عنوان

چرا با ادمای بیکار و بی عار ازدواج‌میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3853 بازدید | 195 پست
اینا فقط میگن اول ازدواج حالا فرق نمیکنه فقط نر باشه بعد هم بچه طرف حلقه دستش و فروخته بود بره سونو ...

دقیقااا اصلا مگه زندگی اون بچه فقط پوشکه پس فردا بزرگ میشه کلی خرج داره اسباب بازی و کتاب و خرج مدرسه و اینده هم توقع داره پشتش باشی بتونه به یه هدفی برسه خوب وقتی تو ای مملکت هیچی مشخص نیس چرا بیاد. بجاش کلی بچه بی سرپرست هست که ناخواسته اومدن و نیاز به کمک دارن.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی من حس میکنم اینجا از شهرای خیلی سنتی و کوچیک کاربر زیاد هست

حتی دیدم خانم های که ازدواج و زایمان در سن پایین داشتن یا عقایدی هنوز دارن که مربوط به ۵۰سال پیش هست

شاید شهری زندگی میکنند که ازدواج خیلی مهمه و فقط میخوان برچسب نخورن

2728
بسیار زیاد عزیزم همینجا دقت کنی کلی تاپیک هس ای مدلی.

گاها برخی تاپیک ها و برخی ریپلای ها رو نمیتونم باور کنم

از طرفی از نظر من موضوع غیر قابل بلوریه توی این دوران هم خانه شدن با خانواده همسر 

منظورم توی یه واحد هستش

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
بنظرم متاهل و مجرد فرق نداره مجرد باشی موفق باشی واسه جامعه خیلی بهتره تا اینکه متاهل باشی ده هم بچه ...

اصلا متاهلی که امنیت و آرامش نداشته باشه خیلی مسخره هست

خب حداقل خونه ی پدر که دردسر کمتری داره 

2740
گاها برخی تاپیک ها و برخی ریپلای ها رو نمیتونم باور کنم از طرفی از نظر من موضوع غیر قابل بلوریه توی ...

والا برا خودمم غیر قابل باوره ولی خیلی دیدم تو یه خونه بودن یه اتاق فقط داشتن یا تو یه واحد.

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

همینو بگو اصلا ازدواجم کردید بچه چی میگه این وسط مگه ایه نازل شده هرکی بچه نداره نازا هست که حاضرید تو هر شرایطی بیارید بعد انتقادم میشه میگن زمین گرده مربعه

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
والا برا خودمم غیر قابل باوره ولی خیلی دیدم تو یه خونه بودن یه اتاق فقط داشتن یا تو یه واحد.

از نظر من اینطور افراد چاره ای جز ازدواج ندارن وگرنه هیچ آرامشی توی این نوع زندگی نیست

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2706