2733
2739
عنوان

آبروم رفتتت😢😰

464 بازدید | 19 پست

سلام به مامانای گل

چند روز پیش با مامانم رفته بودم خونه زنداییم یکم دل درد گرفتم نتونستم شام بخورم یه قرص خوردم همونجا رو مبل خوابم برد گلاب به روتون یهو با صدای خیلی بلند و وحشتناک گو*زی*دم😢

از خجالت خودم و زوم به خواب ولی یکم چشمامو نیمه باز کردم دیدم پسر بزرگش روبه روم رو مبل نشسته بقیه هم دارن حرف میزنن

تورو خدا بگین چیکار کنم عادت خیلی بدیه😟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

با اجازه استار شال میفروشم با سود خیلی خیلی کم شال پفکی دارم چون هنوز پیج نزدم اول کارم هست ممنون تون میشم حمایت کنید دونه ای ۵۸ میدم همین بقیه جاها بیشتره یکی بیشتر بخواید دونه ای ۵۰

دیگه کاری که شده امیدوارم اونقدر بادرک باشن که بروت نیارن 🤕

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪

وای ببخشید خیلی خندم گرفت

یبار با خاله ها و دخترخاله ها جمع شده بودیم دور هم شب تو جامون داشتیم حرف میزدیم مامانم زودتر خوابش برده بود یهو آنچنان گو.زید که دخترخاله م از ترس از جا پرید من و خالم داشتیم منفجر می شدیم از خنده جلو خودمونو گرفته بودیم نخندیم

اشکالی نداره دیگه اتفاقی که افتاده 

برای عر کسی پیش میاد 

بهش فکر نکن

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706