2737
2734
همسرم یه ادم بداخلاق وبددهن بودکه دست بزن داشت ومامانی بودکه مامان جونش پرش میکردمیفرستادش سرمن اولش ...

زود عصبی میشه و صداشو میبره بالا.من داغونم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه شاغل نیستم ، شوهرم دنبال زن دوم بود ، دست بزن داشت ، خیلی تعصب داشت که بیجا بود و...

من توام یاتومنی؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
زود عصبی میشه و صداشو میبره بالا.من داغونم.

مشکلت همینه؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2731

من همش تهدیدم میکنه که دخترتو ازت میگیرم شده با زور و ختی بعداز هفت سال بالاخره میبرمش. خانوادمم چون ازدواجم اصرارمن بود، زیاد پشتم نیستن. بااینکه شاغلم ولی از شوهرم واقعا میترسم چون میدونم شرره

منم شوهرم خیلی بچه ننه س.بالاسرشونم ولی مشکلاتم خیلی زیاده.شوهرم خیلی از لحاظ جنسی سرده فقط کارش واس ...

ببرش پیش مشاوره مشکلت خیلیم بدنیس

بچه هاتو چیکارکردی عزیزم

پیش خودش ، حالا که دنبال زن هست ، بذار بچه هاشم خودش بزرگ کنه ، منم هر وقت بخوام میتونم ببینمشون

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
2738
من توام یاتومنی؟

واقعا؟ شوهر تو هم اینجوری بود؟

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
پیش خودش ، حالا که دنبال زن هست ، بذار بچه هاشم خودش بزرگ کنه ، منم هر وقت بخوام میتونم ببینمشون

هروقت دوست داری میبینیشون؟؟؟ منعت نمیکنه؟؟ دلت سمتشون نیست؟؟ دختر یا پسرن؟ 

ببرش پیش مشاوره مشکلت خیلیم بدنیس

حالم از این زندگی بهم میخوره.

فک نکنم مشاوره بیاد ما توعقدم ب مشکل خوردیم.رفتیم پیش مشاور.حرف مشاور و قبول نکرد رفتیم از اتاق بیرون فحشش میداد

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
واقعا؟ شوهر تو هم اینجوری بود؟

بله عزیزم زن دوم که ن ولی  چندباری ازتوگوشیش شماره پیداکردم حتی شوهرمن بدترم هست خیلی بدتربااینکه همه میگفتن من ازش سرترم

هروقت دوست داری میبینیشون؟؟؟ منعت نمیکنه؟؟ دلت سمتشون نیست؟؟ دختر یا پسرن؟ 

نمیدونم چرا اینجوری شدم ، ولی بقول تو دلم سمتشون نیست زیاد ، اینقدر اونجا سختی کشیدم شاید مال اون باشه

حالم از این زندگی بهم میخوره. فک نکنم مشاوره بیاد ما توعقدم ب مشکل خوردیم.رفتیم پیش مشاور.حرف مشاور ...

ای باباعین همسرمن😔

2706