2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان عزیزی که طلاق گرفتید یا میگیرید .‌شما قبل ازدواج یا در طول زندگی یه باورای اشتباهی داشتید که چنین مرد و چنین اتفاقاتیو تجربه کردید

باید باوراتونو تغییر بدید بعد ازدواج کنید

وگرنه خدایی ناکرده همون اتفاقات تکرار میشه منتها بایه ادم جدید

برای تغییر باور

سایت گروه تحقیقاتی عباسمنش برید عضو بشید فایلای صوتیو گوش کنید

من تصویری نمیبینم عقیدم فرق داره باشون ولی عالی ان ❤

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
هرهفته چندروز؟؟ چندساعت

فکر کنم فوقش یک روز در هفته

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
2731
آره والا ، وقتی یه زن زشت نصیبش شد اونوقت می‌فهمه ، چون من از همه لحاظ زیبایی داشتم براش ، رنگ پوست ...

خداازش نگذره ان شاءالله یکی مثل خودشون جلوشون دربیاد

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
خداازش نگذره ان شاءالله یکی مثل خودشون جلوشون دربیاد

طبق قانون جذب من درون خودم بخشیدمش و واگذارش کردم به خدا ، هر طوری خدا خواست باهاش رفتار کنه ، خداروشکر الان شادم و به فکر خودم هستم

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
طبق قانون جذب من درون خودم بخشیدمش و واگذارش کردم به خدا ، هر طوری خدا خواست باهاش رفتار کنه ، خدارو ...

بهترین کاروکردی

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
دوستان عزیزی که طلاق گرفتید یا میگیرید .‌شما قبل ازدواج یا در طول زندگی یه باورای اشتباهی داشتید که ...

آفرین کاملا دسته، ولی تصویری هم که چیزی نیست☺️معمولا استاد عباسمنش از خودشون لایو میذارن.... 

2738