2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشید میشه دلیل طلاقتو بدونم.شاغلم هستی؟؟

نه شاغل نیستم ، شوهرم دنبال زن دوم بود ، دست بزن داشت ، خیلی تعصب داشت که بیجا بود و...

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
مرسی عزیزم مردی که به فکر زن و زندگیش نباشه مرد نیست بره پیش ننش بشینه بهتره 

😭ای خدا

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
من چقد شرایطم مثل توئه. ببخشید میشه بیشتر از سختیای زندگیت بگی اگه ناراحت نمیشی؟؟ بعد طلاقت کسی پش ...

همسرم یه ادم بداخلاق وبددهن بودکه دست بزن داشت ومامانی بودکه مامان جونش پرش میکردمیفرستادش سرمن اولش خانوادم میگفتن طلاق نگیرشایددرست شدولی واستادم خودشون افتادن دنبال کارام خداروشکرکه داره تموم میشه نه گلم شاغل نیستم

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
عزیزم یکم به خودت زمان بده ازدواج مجدد درست اما هنوز طلاق نگرفته بفکرش نباش بذار خودتو پیدا کنی ا ...

این انگیزه آیه برا زندگیم

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
2738
مرسی عزیزم مردی که به فکر زن و زندگیش نباشه مرد نیست بره پیش ننش بشینه بهتره 

بله عزیزم مبارک مادرشون باشن😂😂

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
این انگیزه آیه برا زندگیم

خب انگیزتو عوض کن

چون اینجوری ممکنه بخاطر همین انگیزه خدای نکرده اشتباه کنی

ی مدت بی خیال ازدواج شو 

مطمعن باش اینجوری هم اذیت نمیشی هم بهترینا اتفاق می افته

آخه میگن مجردا رو هم به زور میگیرن

طبق قانون جذب به هر چی فکر کنی همون میشه ، حتتتتما یه آدم خوب سر راهم قرار میگیره

خب انگیزتو عوض کن چون اینجوری ممکنه بخاطر همین انگیزه خدای نکرده اشتباه کنی ی مدت بی خیال ازدواج ش ...

منم همین تصمیم روگرفتم که بیخیال شم 

روحیت چطوره بچه داری

اکثر اوقات عاااالیم ، دو تا بچه دارم 

همسرم یه ادم بداخلاق وبددهن بودکه دست بزن داشت ومامانی بودکه مامان جونش پرش میکردمیفرستادش سرمن اولش ...

منم شوهرم خیلی بچه ننه س.بالاسرشونم ولی مشکلاتم خیلی زیاده.شوهرم خیلی از لحاظ جنسی سرده فقط کارش واسش مهمه و خانوادش.دست ب زنم داشت قبلا.الانم خیلی زود جوشه

منم تک عروسم خانوادش توقع دارن هرروز برم ریخت نحسشو ببینم.دیگه خسته شدم.ولی اگه بخوام جدا شم کسی پشتم نیست.میترسم پشیمون شم.

دیشب شرط گذاشتم واسش ک خونه جدا میخری.وگرنه یا منو انتخاب کن یا ننتو.نمیدونم چی میشه دیگه بچه هم ندارم

ولی خیلی میترسم بعد طلاق پشیمون شم.پوست و استخونم الان از بس غصه میخورم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
طبق قانون جذب به هر چی فکر کنی همون میشه ، حتتتتما یه آدم خوب سر راهم قرار میگیره

بله صددرصدپشت هرسختی اسانی هست