2737
2739
عنوان

به حق عزیزای زندگی تون،،،،عزیزمون داره از دست میره آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 79 پست
چی شد مادرتون😭😭

آسمونی شدن😭

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهیه کنید یعنی بدرود...یعنی واقعا میمیره😭😭

نه عزیزم این دو تا امپول رو اگه براش بیمارستان استفاده کنه حالش خوب میشه. فامیل ما اکسیژنش ۶۰ بود و ریه ش ۸۰ درصد درگیر. دکتر بیمارستان یه جورایی پارتی و اشنا بود  براش این دو تا امپول رو تجویز کرد و بچه هاش خریدن و حالش خوب شد. ولی خب چون کم و گرونه. بیمارستانها نامردی میکنن و به همه تجویز نمیکنن.

دست به دامن حضرت ابولفضل شو خدا به حرمت ایشون هیچکس رو شرمنده نمیکنه  نذر کنین پدرت خوب بشه بی ...

بخدا خودشم از مریدای امام حسین و ابوالفضله.هر سال میرفت کربلا.

خییییییییییلی آدم خوب و بخشنده ای هم هست.همه دوسش دادن حتی غریبه ها.😢

2728
خداروشکر خدا از دهنت بشنوه بنظرت بزاریمش بیمارستان یا بیاریم خونه  داره زخم بستر میگیره پماد ...

ببین عزیزم اگر بیاد خونه شما توی خونه تجربه کافی ندارین و خدایی نکرده اتفاقی میوفته. توی بیمارستان تحت نظر باشن بهتره. چون پدر بزرگ منم یه مدت اووردنش خونه دیدن اکسیژن خونش رسید به 60، با اینکه کپسول اکسیژن تو خونه بود و بردنش دوباره بیمارستان . واینکه الانم که مرخص شده اصلا نمی تونه راه بره همش روی تخت خوابه و تحرکی نداره به زور یکم تکونش بدن. ولی داییام هر شب کنارش بودن و خاله هام و مامانم غذا درست میکردن می بردن. 

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 
بخدا خودشم از مریدای امام حسین و ابوالفضله.هر سال میرفت کربلا. خییییییییییلی آدم خوب و بخشنده ای هم ...

میدونم عزیزم 

حضرت ابولفضل حتی اون مسیحی و یهودی هایی که دست به دامنش میشن رو شرمنده نمیکنه چه برسه به مریدای خودش ان شاءالله حالشون خوب شه به حق حضرت مادر 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
نه عزیزم این دو تا امپول رو اگه براش بیمارستان استفاده کنه حالش خوب میشه. فامیل ما اکسیژنش ۶۰ بود و ...

عزیزم من هم پدرم درگیر بود هم مادرم برای هردو دارو های سنگیین گرون وکمیاب استفاده کردیم،ولی برای پدرم دارو جواب ولی مادرم اصلا دارو جوابگو نبود،کلی داروهای قویتراز رمدسیور ما تهییه کردیم

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2738
نگران نباش عزیزم پدر بزرگ منم خیلی حالش بد بود و قبلا سیگار می‌کشید ریه داغون بود ولی الان خدا رو هز ...

عزیزم چند وقت بیمارستان بودن و بعد از چند روز آوردنش خونه؟  و خونه رو به چی مجهز کردین؟ 

می خوام امشبو بخونم واستون از سر احساس
که چرا هر کی گرفتار میشه میاد پیش عباس

مگه عیسی گل مریم به مسیحی مقتدا نیست
مگه موسی پور عمران به خلیلی رهنما نیست

مگه زرتشتی وبودا واسه آتیش نمیمیرن
پس چرا حاجتاشون و از آقای ما میگیرن

بذار تا برات بگم من جوابای این سوالا
جوابایی که می گم من نشنیدی تا به حالا

تا مسیحی می گه عیسی
عیسی می گه یا ابا الفضل

تا کلیمی می گه موسی
موسی می گه یا ابا الفضل

تا که زرتشتی و بودا می بینن آتیش نیازه
می گه آتیش کمی مهلت تا آقام بده اجازه

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
خداروشکر خدا از دهنت بشنوه بنظرت بزاریمش بیمارستان یا بیاریم خونه  داره زخم بستر میگیره پماد ...

کپسول اکسیژن تهیه کنین بیارین خونه دکترم خونه بیاد ویزیت کنه و سرم و امپول میگن اونایی که کرونایین رو شکم بخوابن فشار به ریه میاد و سرفه و غاط میریزه بیرون خویه. تن تند پای کم رنگ دمنوش پونه . بنظرم امکانش باشه خونه بهتره . خدا سلامتی بده ان شاءالله 

براشادی روح امواتم صلوات    
تهیه کنید یعنی بدرود...یعنی واقعا میمیره😭😭

نه گلم چرا ته دل استارترو خالی میکنی،همسایه ما هم استفاده کرد و الانم شکر خدا حالش خوبه

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
ببین عزیزم اگر بیاد خونه شما توی خونه تجربه کافی ندارین و خدایی نکرده اتفاقی میوفته. توی بیمارستان ت ...

البته اینم بگم که توی اون مدت همه ی خونوادمون گرفتن و داییام با اینکه حالشون خوب نبود کنارش بودن. 

نگران نباش عزیزم پدر بزرگ من دور از جونش دم مرگ بود و برگشت به خدا و ائمه توکل کن. ختم قرآن و صلوات بگیرین ان شاء الله زودتر شفا پیدا کنن 

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 

ببین برو بیمارستان با دکترش صحبت کن. بگو اگه قراره توی بیمارستان از دست بره مرخصش کنید خونه ازش مراقبت میکنیم. ولی قبلش باید اکسی متر بخری و دستگاه اکسیژن ساز اجاره کنی. و خیلی خیلی از نظر تغذیه بهش رسیدگی کنید. و داروهاش هم مصرف کنه.

2706