2733
2739
عنوان

به حق عزیزای زندگی تون،،،،عزیزمون داره از دست میره آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 79 پست
همونطور که به مسئولین یا کله گنده ها یا اشناها و پارتی دارها میزنن، نوبت به اینا که میرسه کمبود دارو ...

خیلی از اوقات هم به خاطر رفتار آدم هاست که درگیر میشن .خانوادگی تو دور همی ها و عروسی ها و مجالس !!!

رفتار ویروس عادلانه نیست و به هیچ کس رحم نمیکنه 

همونطور که به مسئولین یا کله گنده ها یا اشناها و پارتی دارها میزنن، نوبت به اینا که میرسه کمبود دارو ...

یکم باید انصاف داشته باشید .پزشک‌ها و پرستار ها تو این شرایط پر استرس کار میکنن و دارن ایثار میکنن و خودشون هم از مرگ بیماران افسرده  میشن ..بیایین بگین نامردن و تو کاری که تو تخصص شما نیست دخالت میکنید ...

کی گفته که کرونا داروی نجات بخش داره . این همه پزشک و پرستار از کرونا دارن میمیرن واقعا اگر داروی نجات بخش بود به خودشون میزدن و نجات پیدا میکردن ...خیلی وقت ها کرونا مهار نشدنی  هست .داروها کمک میکنن اما معجزه نمیکنن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم منو ریپلای نکن .نمیخوام حرف های بیشتری رو بشنوم که باعث بشه روحیم خراب بشه .دلم میخواد انرژی مثبتم  باقی بمونه و به بیمارها کمک کنم .فکر نکنم انقدر بعصی افراد قدر ناشناس هستن 

چند ددصد ریه درگیره  اکسیژن چنده

بار اول که دو هفته پیش ای سی یو بود ۹۰ درصد درگیر بود اکسیژن پایین بود

الان ۶۰ درصد و اکسیژن باز پایین

با ماسک اکسیژن ۹۰ درصد میره

ولی بدون ماسک تنفسی ۸۰ و خورده ای

عفونت ریه پیدا کرده بعد از اینکه آوردنش بخش حاد

الان دوباره بردن ای سی یو

انکار از لی سی یو قبلی نباید میاوردن بخش چون تو بخش عفونت گرفت.خلط های بدی داره.

2728