2737
2739
عنوان

به حق عزیزای زندگی تون،،،،عزیزمون داره از دست میره آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1438 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله به حق امام زمان(عج)خوب بشن

به نام خدا 😊 الهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم                                                                                              مادرم تو فقط بخند من برایت پروانه میشوم وتا آخرعمرم دور سرت میگردم 
2731

درکت میکنم،انشالله عاقب پدرتون مثل مادرمن نشه به حق علی واولاد علی

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

دست به دامن حضرت ابولفضل شو خدا به حرمت ایشون هیچکس رو شرمنده نمیکنه 

نذر کنین پدرت خوب بشه بیاین دسته عزاداری شهر ما یوم العباس 8 محرم 

ان شاءالله تاسال بعد کرونا تموم بشه تا فاطمیه پدرت خوب بشه سال بعد بیاین شهر ما وپدرت واسه علمدار سینه زنی کنه 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

نگران نباش عزیزم پدر بزرگ منم خیلی حالش بد بود و قبلا سیگار می‌کشید ریه داغون بود ولی الان خدا رو هزار مرتبه شکر برگشته خونه. البته نزدیک 80 میلیون پول دادن و دستگاه اکسیژن ساز توی خونه گذاشتن 

البته توی مدتی که بیمارستان بود داییام پیشش بودن. نگران نباش پدر بزرگ من اکسیژن خونش رسید به 50 و برگشت. خدا خودش کمک میکنه 

بخواب دنیا کسی با من دیگه کاری نداره 
2740

ان شاءالله به حق پنج تن آل عبا به شفا پیدا میکنه نگران نباش دوست خوبم 

منم برای حاجت دلم سخت محتاج دعام 😔تونستید صلوات مهمونم کنید مهربونا خدا خیرتون بده به حق امام رضا(ع)

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍
نگران نباش عزیزم پدر بزرگ منم خیلی حالش بد بود و قبلا سیگار می‌کشید ریه داغون بود ولی الان خدا رو هز ...

خداروشکر

خدا از دهنت بشنوه

بنظرت بزاریمش بیمارستان یا بیاریم خونه 

داره زخم بستر میگیره پماد میزنن پشتش😣

2706