2737
2739
عنوان

کسی مثل من فانتزیای مسخره داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1221 بازدید | 146 پست
وااای منم داشتم اینو 😂😂😂

عااا بیا برو بینم تو فک کنم اون پرستار خبیثی 😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
رمان زیاد میخونی؟!  شبیه این یه رمان میخوندم قبلا تو تلگرام

نه من اهل رمان نیستم قبلا یکی دوتا خوندم ولی الان دیگه نه

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من اهل رمان نیستم قبلا یکی دوتا خوندم ولی الان دیگه نه

پس بنویس این تخیلاتت رو

محشر میشن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2731
خوب چجوری ترک کردین توروخدا راه کار بدین این رویا پردازیا بیچارم کرده

منم👍..... همش تو رویاهام زندگی میکنم😣

به امید روزی که هرکی بهم پیام می‌ده بپرسه:             "الان اونجا ساعت چنده؟"                                                                                                                                ای که دستت میرسد کاری بکن  
وای این فانتزی منم هست یع پسره خیلی پولدار و بیش از حد خوشگل😄😄

😂😂😂مال من سگ اخلاق و دوس دختری هم نداشتع😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
تو خوبی ک😂من همش فانتزیم این بود ی ماشین بم بخورع من برم کنا پسرع هر روز بیاد ملافتم و بالاخرع عاشق ...

اها یه قسمت دیگه از رویام:این دوتا پسره داداش هم هستن  خیلیم سرم دعوا میکنن اخرش رو هم چاقو میکشن ومن خیلی دختر بدشانسیم کلا همش بد میارم اومدم برم برم جلو جداشون کنم جف چاقو ها رفتن تو جف کلیه هام دیگه هیجی خاکبرسرا مجبور شدن یکی از کلیه هاشونو بدن من

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
نه من کما هستم 😂

بیا برو بینم😂

وای وای خیالبافی فقط خودم و دوستام 😂

راهنمایی که بودیم چهارتایی یه رمان مینوشتیم و نقش اصلیاش خودمون چهارتا بودیم با اسمای متفاوت

بعد سر پسرای رمان گیس و گیس کشی داشتیم چون مثلا یکیمون عاشق داداش اون یکی میشد تو رمان و اون یکی عاشق یه پسره که قبلا یه طرفه تو عشق من سوخته بود 😂😂😂

دوستم دعوام میکرد که تو غلط کردی چرا باید عاشق تو بوده باشه

اون دوتا دوستمم دعوا میکردن که نمیخوان خواهر شوهر و زن داداش هم باشن 😂 

2706