2703
2553
عنوان

کسی مثل من فانتزیای مسخره داره؟

1220 بازدید | 146 پست

ببخشید اگه طولانی شد   شما هم تجربتونو از خیالبافی باهامون در اشتراک بزارین خیالبافیا ورویاپردازیایی که خیلی دور از واقعیته وگفتنشون اسون نیست

سنم زیاد نیست نوجونم ارزو میکنم ای کاش بزرگ تر که شدم این رویا ها کم کم محو بشن همش تو ذهنم یه زندگیو تصور میکنم که دوتا پسر عاشقمن  و سرتصاحب من باهم جنگ وجدال میکنن از بچگی باهم دوستیم وباهم بزرگ شدیم من بی سرپرست بودم واونا سعی میکردن ازم مراقبت کنن سرطان هم داشتم   ولی با روحیه ای که اونا بهم میدادن خوب شدم    من خیلی دختر خواستنی هستم وخیلیم پر استعدادم رقص میله ایم بلدم ونمایش اجرا میکنم   یه شب میرم تو سالن برا تمرین اوناهم میان وبدون این که متوجه بشم مشغول تماشای من میشن وبعد از پایان نمایش برام دست میزنن منم یه لباس نسبتا لختی تنمه وقتی میفهمم این همه مدت منو نگاه میکردن از خجالت اب میشم  خلاصه خیلی ماجراها بینمون میگذره اها یه بارم یکیشون ننو به زور میبوسه واون یکی منو مارو میبینه ویه الم شنگه ای به پا میشه که بیا وببین   از اخر هم برای این که کسی اسیب نبینه تصمیم میگیرم با جفتشون دوست شم یعنی بشن دوسپسرام .....  

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.

تو خوبی ک😂من همش فانتزیم این بود ی ماشین بم بخورع من برم کنا پسرع هر روز بیاد ملافتم و بالاخرع عاشقم ش😂

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

وای من خیلی خیالبافم هنوزم الان که ازدواج کردم مدلش فرق کرده ولی مجردی مثل تو

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

رمان زیاد میخونی؟! 

شبیه این یه رمان میخوندم قبلا تو تلگرام

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
منم قبلنا ازین رویا پردازیا خیلی داشتم ای کیف میکردم 😂😂😂

خوب چجوری ترک کردین توروخدا راه کار بدین این رویا پردازیا بیچارم کرده

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
تو خوبی ک😂من همش فانتزیم این بود ی ماشین بم بخورع من برم کنا پسرع هر روز بیاد ملافتم و بالاخرع عاشق ...

وااای منم داشتم اینو 😂😂😂

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2706