2733
2739
عنوان

کسی مثل من فانتزیای مسخره داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1221 بازدید | 146 پست
اره اگه میشه چندتا خوب هاشو معرفی کن😍 تازه سریال کره ای دیدن رو شروع کردم😁

سقوط بر روی تو...پری وزنه برداری کیم بوک جو...عاشقان ماه...دفترچه ی زندان...دکتر رمانتیک 1...سن جوانی...افسانه ی روباه نه دم...بی خانمان...بازگشت به 1988

از هر ژانر بهتریناشو گفتم 

برو حالشو ببر ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی بعد ازدواجم این حالتا ادامه داره؟حتی کمرنگ‌نمیشه؟؟

چرا کمرنگ میشه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
چرا کمرنگ میشه

منم همینطوری بودم 

ولی خب تا حد خییلی زیادی کنترلش کردم

یعتی تخیل خوبه ن ک نباشه ولی تخیلی ک بشه جهتش داد ب سمت ی کاری چیزی

تخیل سرطان فک نکنم ب‌کار بیاد

منم همینطوری بودم  ولی خب تا حد خییلی زیادی کنترلش کردم یعتی تخیل خوبه ن ک نباشه ولی تخیلی ک ...

اره دقیقا منم فکرای منفی رو حذف کردم

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2740
سلام،خیلی مرررسی خیلی قشنگ بود😍😍  تازه ریپلایو تموم کردم و افسردگی گرفتم،دیگه از بوگوم چی خو ...

سلام

خوشحالم دوسش داشتی 😍

منم بعد اون واقعا تا مدت ها حالم دگرگون بود 😢

سریال جدیدش به نظرم جالب باشه

اسمش کارنامه ی جوانیه