2733
2739

خیلی حالم بده. شوهرم بازم بخاطر بچه باهام دعوا کرد. بازم دخترم شیطونی کرد و خورد زمین با من دعوا کرد. داد و هوار راه انداخت. گفت یه روز تعطیل بار اومدیم تو این سگدونی. از صبحش ناراحت بود بازم سر من خالی کرد. قرار بود صبح بره کارای وامو بکنه نرفت. بعد با مامانش حرف میزد گفت نه نرفتم دانبال وام. بعد من گفتم تو که گفتی به مامانم نگفتم قراره برم دنبال وام. اونم عصبانی شد صبح فت بخوام وام بگیرم به تو ربطی نداره. اینم بگم که چرا ازش پرسیدم چون باباش گفته وام گرفتید بدید من واستون نگهدارم. منم نمیخواستم بدونن. از دستش دلخور شدم.ولی ماجرا تموم شد و عادی بود. یکی دو ساعت بعد بچه شیطونی کرد رفت بپرو میز عسلی سوار شه یهو چپ شد افتاد شروع کرد گریه. منم اونموقع نماز میخوندم. شوهرم رقت پیش بچه یهو عصبی شد هم با بچه دعوا کرد و گفت زهر مار هم کلی با من دعوا کرد و هولم داد

بعد دیدم بچه ترسیده هیچی نگفتم بچه رو گرفتم شیر دادم نازش کردم. شوهرم عصبی فقط گفت هیچی نگو و در اتاقو محکم کوبید و گفت یه روز تعطیل اومدم سگدونی. من بچه رو خوابوندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصبی شده

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2731

رفتم تو اتاق گفتم نمیخوام بحث کنم فقط بگو چی شده. ما که قبلش عادی بودیم بچه شیطونی میکنه منم بچه بودم هزار دفعه خوردم زمین و گفت هر چقدر حرف بزنی جوابتو نمیدم

2738

محلش نده 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
رفتم تو اتاق گفتم نمیخوام بحث کنم فقط بگو چی شده. ما که قبلش عادی بودیم بچه شیطونی میکنه منم بچه بود ...

عزیزدللللم به دل نگیر عصبی شده یکم دیگه اروم میشن شما با بچتون سرگرم شو جواب نده،میدی هم با لحن ملایم و اروم،امشب موقع خواب پاتو محکم بنداز تو شیکمششش بعد خودتو بزن به خواب😉 حله حرضت عباسی

همیشه عادتشه هر وقت این بچه زمین خورده یه چیزیش شده با من دعوا میکنه. خرابکاری میکنه با من دعوا میکنه. بخدا کم آوردم. منم انقدر زدم تو سر و صورتم بلکه یه بلایی سرم بیاد از دستش راحت شم. بعد نشست تماشام کرد پرتم کرد پایین از روتخت و محکم خوردم تو دیوار

رفتم تو اتاق گفتم نمیخوام بحث کنم فقط بگو چی شده. ما که قبلش عادی بودیم بچه شیطونی میکنه منم بچه بود ...

اینجور وقتا ولش کن.مردا توعصبانیت خلوت رو دوست دارن.برعکس ماخانما که دوست داریم ازمون دلجویی بشه

صد درصد از جایه دیگه ناراحته سرتو خالی کرده

به امید فردایی شاد بازندگی بهتر❤
2706