2737
2739
عنوان

انقدر تو سرم کوبیدم سرم داره از درد میترکه

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 48 پست
استارتر عزیز به نظر همسر شما از وضعیت خونه و زندگیش ناراضیه که از خونه اش خوشش نمیاد و به خونه میگه ...

بخدا تلاشمو میکنم ولی بچم وحشتناک شیطونه هزار دفعه جمع میکنم همون لحظه میریزه اسباب بازیاشو شده هفته ای سه بار جاروبرقی کشیدم. همیشه سوار بلندی هست. همه چیو از جلوش برداشتم. غذای شوهرمو اماده میکنم به موقع. استراحتشو میگم برو اتاق خواب. بخدا دیگه نمیدونم. محبت که به خدا اگه به سگ کرده بودم فهمیده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا همش عصبیه. ظهر تو اتاق داشتم وسایلو مرتب میکردم بچه اومده بود شیطونی اونوقت عصبی شده بود که چرا ...

بچه رو دوست داره آیا 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2728
خیلی دوسش داره ولی عصبیه. به اونم عصبی شه فحش میده

خب بسپار به اون خودت رو چرا عذاب میدی مگه از خونه بابات بردی شیطنت بچه مگه دست توعه یه مدت بده بذار اون نگهش داره تا بفهمه چه خبره 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
خب بسپار به اون خودت رو چرا عذاب میدی مگه از خونه بابات بردی شیطنت بچه مگه دست توعه یه مدت بده بذار ...

نگه نمیداره بعدش یجور دیگه سرم خالی میکنه عقده ای کینه ای هست با سیاست جور دیگه اعصابمو خورد میکنه

نگه نمیداره بعدش یجور دیگه سرم خالی میکنه عقده ای کینه ای هست با سیاست جور دیگه اعصابمو خورد میکنه

خب خودت بد یادش دادی 

2740
خیلی دوسش داره ولی عصبیه. به اونم عصبی شه فحش میده

یه مدت گل گاو زبان دم کن بخورید واسه آرامش اعصاب خوبه مشاوره هم برید حتی اگه مشاور خوبی هم نباشه حداقلش اینه که پیش یه آدم بی طرف حرفاتونو میزنید پس بی تاثیر نیست سوره مزمل رو هم بخون ذکر یا ودود هم خوبه مدام تکرار کن

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
بدترش برگشته میگه به تو ربطی نداره ولی به مامان باباش مربوطه هزار دفعه پرسیدن نمیری دنبال وام؟ وامش ...

اره ذهی خیال باطل ی مقداریشو میده بعد مجبوری همشو‌خودت بدی مث این ک مادرشوهر من هرجا میشینه میگه ما وام فلانیو میدیم تا تو ی جمعی پرینت کارتای شوهرمو زدم تو صورتش ک شوهرم میریزه ب حساب باباش اون ی عدشو میخوره واریز نمیکنه هی دم ب دقیقه زنگ میزنن ضامنا ابرو میبرن ی عدشم اخر ماه واریز میکنن دیگه خفه شد

شده آیا ته یک شعر ترک برداری ....و من برای ابد در آنجایی که برای نخستین بار دیدمت جا مانده ام.
بخدا تلاشمو میکنم ولی بچم وحشتناک شیطونه هزار دفعه جمع میکنم همون لحظه میریزه اسباب بازیاشو شده هفته ...

خب اگه خسته میشی فقط قبل اومدن شوهرت خونه رو تمیز کن. لااقل وقتی میاد خونه تمیز باشه. به شوهرت بگو تو برام مهمی و میخوام از زندگیت لذت ببری همه تلاشمو میکنم. یه مدت خیلی عالی باش وقتی دیدی روی خوش نشون داد و داره حال میکنه از ناراحتی های خودت بدون غر زدن و منطقی بگو براش

یه مادر گیتاریست و آرایشگر، دانشجوی اقتصاد و عاشق همسرم و زندگی سه نفرمون😍🧿 
خب بسپار به اون خودت رو چرا عذاب میدی مگه از خونه بابات بردی شیطنت بچه مگه دست توعه یه مدت بده بذار ...

👍👍👍من پسرم کوچیکتر بود تو حموم گریه میکرد شوهرم گفت بد میشوری که گریه میکنه دفعه بعد گفتم تو خوب میشوری بچه رو دادم بهش بردش حموم بعد اون دیگه چیزی نمیگه

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 
اره ذهی خیال باطل ی مقداریشو میده بعد مجبوری همشو‌خودت بدی مث این ک مادرشوهر من هرجا میشینه میگه ما ...

مادرشوهر من زن خوبیه سعی میکنه کمک کنه البته شوهر من بیمش کرده بالای ۱۰۰ ملیون تا حالا واسشون پول گرفته

2706