2733
2739

خودتون امتحان کرده باشین جواب بده 

دکتر رفتم قرص داده ولی بازی همش حسش میکنم گوشیم تو دست چپم باشه باقلبم ضربان میزنه  

آرامشمو گرفته مخصوصا تو خواب

به حکمتش دل بسپار(خدا)
عزیزتازه به یه کاربرهم گفتم بهارنارنج شبهادم کن بخور فوران خوب میشی بعدیمدت کلان رفع میشه البته اگه ...

نه حامله نیستم امتحان میکنم ولی تلخه

به حکمتش دل بسپار(خدا)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه حامله نیستم امتحان میکنم ولی تلخه

نه عزیزم تلخ نیست من وقتی فصلش نبوددسترسی بهش نداشتم  برگ درختودم میکردم ده سال دریچه قلبم شل بودتپش قلب داشت نمیدونستم براش خوبه بهارنارنج تاهمسایه خواهرم ازیشهری بهم گفت باورت میشه خوردم یمدت رفتم اکوگفت دیگه دریچه قلبت شل نیست خوب شدی خداراشکرالحمدالله خوب شدم

2731
نه عزیزم تلخ نیست من وقتی فصلش نبوددسترسی بهش نداشتم  برگ درختودم میکردم ده سال دریچه قلبم شل ب ...

چقدر خوب که خوب شدی 

بهار نارنج همونه که برگای سفیده ریزه

دریچه من تنگه  خوبم نمیشه 

به حکمتش دل بسپار(خدا)
2740
انشاالله سعی کن هرشب بخوری اگه یادت میره بگوتاهرشب یادت بیارم😃

ممنونم نه خودش یادآوردی میکنه یه مدت خوب بودم نزدیک پریوداذیتم میکنه زیادم نمیزنه خیلی بد میزنه

به حکمتش دل بسپار(خدا)

سلام عزیزم بهار نارنج گلاب مادر شوهرم میخوره برای قلبش و اینکه من این مطلبو خوندم روزی ی دونه ها  رو سالم بندازی دهنت و بجویی اروم اروم خیلی عالیه هم برای قلب 💓 اضطراب سردی بدن بوی بد دهن و.     عزیزم و اینکه استرس نداشته باش همه پیرو بسپار ب خدا انشاالله ک خوب شب جیگر موقع اذانه برات دعا میکنم

پروردگارا سپاس 💙💙من عاشقتم هنوزم
2706