2737
2734
عنوان

بی میلی جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 123 پست
نمیدونم خودت میدونی اما مردا  خیلی زود همین چیزارو بهانه میکنن و خیانت میکنن

خیانت کنه حق داره پس مهم نیس 

یه صلوات برای حاجتم ...به جلو میروم وادامه میدهم تنها بخاطر تو خداجون وگرنه مرگ برام شیرین ترینه  
زنام نیاز دارن بابا 😁😁😁

اسی ما بی میله 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچ وقت نه احساس نیاز داشتم ونه کششی به این چیزا راحتم مشکل همسرمه فقط مطمئنم هم از نظر مزاج مزاج ...

از کجا مطمئنی 

دوست منم دقیقا همینه 

یعنی اصلا احساس نداره ها نه که بگم بی مهر باشه نه 

شوهرشو دوست داره ،اما اهل بغل و بوس نیست 

اصلا هوس نمیکنه ببوسش فقط شوهرش اگه اینو بوس کنه چیزی نمیگه 

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               

فک کنم فقط یه نفر مثل خودم که اینجوری باشه بتونه درکم کنه وبدونه من چی میگم

یه صلوات برای حاجتم ...به جلو میروم وادامه میدهم تنها بخاطر تو خداجون وگرنه مرگ برام شیرین ترینه  
2731
😂😂😂😂

والا بخدا امشبم که شب جمعه 🤭🤭🤭🤭

لایک یعنی  👉                                                               ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                 ✌🧚‍♀️  «سن نواخدان منیم نفسیم اولدون»   🧚‍♀️✌                               
اسی ما بی میله 

منو واسی رو مخلوط کنن دوتا آدم نرمال درست میشه 😂😂

از کجا مطمئنی  دوست منم دقیقا همینه  یعنی اصلا احساس نداره ها نه که بگم بی مهر باشه نه&n ...

نمیدونم شاید هم میرم دکتر معلوم میشه 😞

2738
منو واسی رو مخلوط کنن دوتا آدم نرمال درست میشه 😂😂

خخخخخخ دیوونه اتیشی😁😁😂😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
فک کنم فقط یه نفر مثل خودم که اینجوری باشه بتونه درکم کنه وبدونه من چی میگم

اره واقعا همینه 

دوستمم میگه تو نمیتونی درکم کنی 😿😿

میگه تو رو درک نمیکنم چرا اینقد بغل دوست داری 

میگه بغل که حسی نداره 🙀

واسه ما شب جمعه معنی نداره😂😂😂

واسه منم معنی نداره 

اما حسودی داره😹😹😹

اره واقعا همینه  دوستمم میگه تو نمیتونی درکم کنی 😿😿 میگه تو رو درک نمیکنم چرا اینقد بغل دوس ...

😅واقعا نداره من درک میکنم هم خودم بوسش کردم هم اون بوسم کرده ولی هیچ حسی ندارم😅

خخخخخخ دیوونه اتیشی😁😁😂😂😂

چجورم 

وای داره میسوزه تنم 

آتیش گرفته پیرهنم 😹😹😹

😅واقعا نداره من درک میکنم هم خودم بوسش کردم هم اون بوسم کرده ولی هیچ حسی ندارم😅

اونم همینو میگه 

بهش میگفتم یعنی لب ببوسی یا لپ فرق نداره میگه نه 

میگم من بوست کنم یا اون چی میگه نه 

میگه بوس میکنه مثل همه روبوسیا که تو احوال پرسی برام 

معمولیه 🙀🙀🙀

باز خانومای کمبود توجه ریختن اینجا دارن از خودشون و شرایطشون تعریف میکنن

واقعا این حرفا چربطی ب سوال استارتر داره ازتون کمک خواست مثلا ک چی این حرفا؟

گاهی در نقطه ی تاریکی از زندگی قرار داریم و گمان میکنیم که دفن شده ایم اما واقعیت این است که "کاشته" شده ایم.
2706