2737
2739
واکسنی که اعلام میشه,به سرعت هم تولید نمیشه.طول میکشه.بعدش هر شرکت دارویی تا 1مقدار مشخصی رو میتونه ...

منم نگفتم ادمهای بستری گفتم ریسک بالا ک صددرصد اول کادر درمان و بیماری زمینه ایها هستن

بعد وقتی شرکتها تاییدیه بگیرن مطمینا تولیداتشونم بالا میبرن و با شرکت های بیشتری کار میکنن تا تولید بالا بره

الان سازماو جهانی بهداست از ایران خاسته هواپیما برای واکسن اناده کنه ب نظرت برا کدوم واکسنه ک نیاز ب دمای پایین داره

پیش بینی میکنن همون فایرزه مس میشه انید داشت هرچه زودتر ب دست ماهم میرسع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تقریبا همه واکسنا تو این پروسه تایید تولید داشتن و بیشتر کردن خط تولیدشونو 

درسته ولی خیلی از کشورها پیش خرید کردن.مثلا فایزر گفته بود 1.3میلیارد تو 1سال میتونه تولید کنه.انگلیس و آمریکا و اروپا و ژاپن خریدن.

ایرانم اعلام کرد25میلیون میتونه بخره.

دیگه والا نمیدونم الان میشنوم از شما 42میلیون.

آخه من اخبارو خیلی دنبال میکنم.

انشالله که بیاد همه راحت بشیم.

انشالله دولت برای مردمش کاری کنه

2728
درسته ولی خیلی از کشورها پیش خرید کردن.مثلا فایزر گفته بود 1.3میلیارد تو 1سال میتونه تولید کنه.انگلی ...

توب یک میلیاردو سیثد فقط فایرز مگ ما فقط همین واکسنو تو جهان داریم حداقل هفت هستا دیگ تاییدیه میگیرن

درسته ولی خیلی از کشورها پیش خرید کردن.مثلا فایزر گفته بود 1.3میلیارد تو 1سال میتونه تولید کنه.انگلی ...

تو اخبار خودمونم گفتن 42 برای 21میایون نفر که نیازی نیست تو مرحله اول دو دوز بزنن همه 

2738
اگ اخبارو خوب دنبال میکردی میدیدی خود نمکی گفته🤭🤭🤭

میگم که نمکی گفت 25میلیون دوز.

فقط دیشب رو بخاطر بچم نتونستم اخبارو ببینم.که الان وقت کنم میرم از گوگل میخونم.

انشالله که همینطور باشه که شما میگی و همه نجات پیدا کنیم.

میگم که نمکی گفت 25میلیون دوز. فقط دیشب رو بخاطر بچم نتونستم اخبارو ببینم.که الان وقت کنم میرم از گ ...

نمکی گفت ۴۲ میلیون دوز ک چون دو دوزه برای ۲۱ میلیون میشه

اما الان باز میگن چون شرایط خاصهدهمون تک دوز هم جواب میده

توب یک میلیاردو سیثد فقط فایرز مگ ما فقط همین واکسنو تو جهان داریم حداقل هفت هستا دیگ تاییدیه میگیرن

آره تاییدیه میگیرن .من که نگفتم نمیگیرن.اگه با دقت بخونید.گفتم طول میکشه.همین روسیه هم دوماه پیش تایید کرده ولی تازه الان میخواد واکسینه کنه مردمشو.

آره تاییدیه میگیرن .من که نگفتم نمیگیرن.اگه با دقت بخونید.گفتم طول میکشه.همین روسیه هم دوماه پیش تای ...

نه روسیه هم چون فاز سه رو نگذرونده بود فقط روی تعداد محدودی ازمایس کرد اونم تازه تموم شده و پوتین اعلام کرد هفته بعد اغاز واکسیناسیون رسمیه