2737
2734
وای ایشالا شما از اخبار دیدی که گفت؟؟؟

اخبار نگاه نمیکنم پیج دکترها رو دنبال میکنم اونا در جریانن

ایران هواپیماشو هم اماده کرده

منتظر تایید نهایی واکسن تو این هفته اس

اخبار نگاه نمیکنم پیج دکترها رو دنبال میکنم اونا در جریانن ایران هواپیماشو هم اماده کرده منتظر&nbs ...

راسته خبرهاشون؟؟میخام رسمی رسمی بگن ک الکی به ادم امیدواری ندن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نه ۴۲ میلیون احتمالا تا عید میاد وزارت راه هم داره هواپیما برای ورود واکسن اماده میکنه

خود وزیر گفت فقط تونستیم 25میلیون واکسن بخریم,اونم به کسانی که در اولویت هستن,میزنیم.بقیه باید صبرکنن تا تابستان,انشالله واکسن ایرانی میاد.

بعدشم اینایی هم که سفارش دادن,طول میکشه تا بیاد.

هنوز کشورهای سازنده به مردم خودشون نزدند,چطور میخوان به ما بدن؟؟

روسیه که دوماه پیش اعلام کرده واکسنشو,تازه این هفته میخواد به مردمش واکسن بزنه.

اینجوری نیس که تا 1واکسن رو اعلام کنن,سریع در اختیار مردم قرار بگیره

خود وزیر گفت فقط تونستیم 25میلیون واکسن بخریم,اونم به کسانی که در اولویت هستن,میزنیم.بقیه باید صبرکن ...

عزیزم ۴۲ میلیون خریدن گ میگن دو دوزیه تا ایمنی بالای نود بده اما میگن تک دوزشم ایمنی هفتاد میده و تو این شرایط با همون تک دوز کارشون راه میفته و همه کشورها هم الویتشون هنونه ک اول مردم بیستری واکسینه شن

بعدش بعصی از شرکتها ریسک گردن و از قبل تولید داشتن مث اکسفورد

بعد فقط یک وکسن نیست ک تا عید چندیت واکسن تاییدیه میگیره 

خود وزیر گفت فقط تونستیم 25میلیون واکسن بخریم,اونم به کسانی که در اولویت هستن,میزنیم.بقیه باید صبرکن ...

انگلیس هم از هفته دیگ تزریقو برای افراد ریسک بالا شرو میکنه

امریکا هم گفته از اواخر اذر

چین ک خیلی وقته مردمشو واکسینه کرده و ب زندکی عادی برگشتن

42 میلیون خریداری کردن 

خدایی شما دیگ به حرفا اینا گوش میدی /

تو این 9 .10 ماه کدوم حرفشون راست بوده که این باشه ؟؟

عزیزم ۴۲ میلیون خریدن گ میگن دو دوزیه تا ایمنی بالای نود بده اما میگن تک دوزشم ایمنی هفتاد میده و تو ...

واکسنی که اعلام میشه,به سرعت هم تولید نمیشه.طول میکشه.بعدش هر شرکت دارویی تا 1مقدار مشخصی رو میتونه تولید کنه.مثلا فایزر تا الان همشو پیش فروش کرد تمام شد.

بعدم افراد در اولویت ,آدمهای بستری نیستن.بلکه کادر درمان و افراد سن بالا و دارای بیماری زمینه ای هستن.

واکسنی که اعلام میشه,به سرعت هم تولید نمیشه.طول میکشه.بعدش هر شرکت دارویی تا 1مقدار مشخصی رو میتونه ...

تقریبا همه واکسنا تو این پروسه تایید تولید داشتن و بیشتر کردن خط تولیدشونو