1874
1955
عنوان

میشه بیایین بگین چی بهش بگم

416 بازدید | 31 پست

من تازه دارم طراحی چهره رو کار میکنم یه سری وسایل خواستم که استادم گفت پول بریز تا برات تهیه کنم بفرستم خودش مغازه داره و به خاطر کرونا مجازی ادامه میدم الان یه هفته بیشتره که براش ریختم و گفته امادن خونه گفتم با اسنپ لطفا بفرستین چون مسیرش تا خونه ما دوره گفت باشه اما الان چهار روزه که نفرستاده کلا دو ساعت فاصله مکانی داریم ما اینو شهریم اونا اون ور شهر برا این که یادش بیاد برام نفرستاده هم عکس یکی از کارامو براش فرستادم دیروز نوشتم استاد خوبه؟سین نکرده اما استوری میزاره و کارای کامل دیگرو استوری میکنه 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965
حالا امروز تصمیم دارم بگم بفرستشون دیگه کارم نصفه مونده نمیدونم چه طور بگم که بی احترامی نشه به نظرت ...

تماس بگیر احوالمرسی کن  بگو استاد راستش کارام تصف نیمه مونده خیلی منتظرم که وسیله هارو ارسال کنید   گفتم بهتون بگم ارسال کردین یا نه   نکنه یه موقع اشتباها به ادرس دیگه فرستاده شده باشه 

حالا امروز تصمیم دارم بگم بفرستشون دیگه کارم نصفه مونده نمیدونم چه طور بگم که بی احترامی نشه به نظرت ...

چرا رو در واسی میکنی خیلی راحت تماس بگیر..بگو نیاز فوری دارم ب این وسایل ..بفرستین منتظرم

1967

واضح بگو گاهی نباید رودباستی کرد رک بودن لازمه در عین احترام 

کاربرآقاهستم
1976
اره این خیلی خوبه اما کاش تلفنی بگم چون پیامامو سین نمیکنه

خب همینودر قالب مکالمه بگین 

زنگ بزنین و خودتونو معرفی کنید و بگین استاد قرار بود یه سری وسائل بفرستین حس کردم به خاطر مسائل کاری فراموش کردین و بخاطر همین مزاحم وقتتون شدم ...

یکی از سخترین کارای دنیا پیام دادن و زنگ زدن به اساتیده ادم باسد یه عصای شیش متری قورت بده و حرف بزنه

احوال پرسی کن و بگو استاد میخواستم این مدت باهاتون تماس بگیرم اما روم نشد ، یک لحظه با خودم گفتم شاید به آدرس اشتباهی ، ارسال شده باشه نگران شدم و تماس گرفتم

باز هم شرمنده

بعد ببین خودش چی میگه

خب همینودر قالب مکالمه بگین  زنگ بزنین و خودتونو معرفی کنید و بگین استاد قرار بود یه سری وسائل ...

وای اره نمیدونم چرا انقد سخته به هفتس لنگم اما جرعت زنگ زدنو ندارم

1718