1874
1955
عنوان

پدر هیز

1043 بازدید | 43 پست

دوستان از بچگی پدرم هیز بود سعی میکرد دست و پاشو به من نزدیک کنه به همه جای بدنم نگاه میکنه سرسفره پامیشه راه میره شده انگشت پاش بخوره به من بارها واضح بهش گفتم یه مدت میترسه باز تکرار میکنه از بچه گی لباس گشاد میپوشیدم دولا بودم جایی معلوم نشه الانم خمیده هستم شوهر دارم بچه  دارم کثافت دیشب با آرنج زد به سین..مرتیکه ۷۰ سالشه ازش،متاسفانه متنفرم توی یه آپارتمان زندگی میکنیم مادر بیخیلالی داشتم دنبال خواهراش بود دلم میخواد کار دیشبشو به روش بیارم بفهمه حداقل چند وقتی هیز بازی در نیاره،از خودمم متنفرم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

میام اینجا دردای خودم یادم میره😕

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
1967

شت🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بعد دخترشونو از پسر نامحرم مخفی میکنن🤦🏻‍♀️😂

آدم به کی بگه !🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
1976
بارها بهش گفتم کم رفت و آمد داریم ولی باز کرم میریزه

این بار بنظرم پاشو بزن تو گوشش من باشم یه ثانیه هم تحمل نمیکنم اصلا نرو خونش کلا 

مامان دوتا گل پسر  کارِن 🧏‍♂️هاکان👶
عقد بودم نمیذاشت شوهرم باهام تنها باشه  

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اسی اگ امکانش و داری جا به جا شو منظورم خونتونه

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
1718