2737
2739
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست
😂😂واستا برم بخونم 

تشت ببر برگای ریخته مارو هم دم راه بریز توش قربون دستت دخترم

سایتو به گند کشیدیم  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تشت ببر برگای ریخته مارو هم دم راه بریز توش قربون دستت دخترم سایتو به گند کشیدیم    

🤣🤣🤣🤣چ مقاومت ی هم میکنه

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2731
😂😂😂😂😂بعد گفت ترکیه خیلی از ایران بهتره استارتر ساده هم گفت چرا از چه لحاظ یکم برام توصیح بده ...

دقیقا من داشتم به همین فکر میکردم

قشنگ معلومه ترکیه رو توی سریالهای جم دیگه

راستی با این کاربری جدیدش هنوز بچش دنیا نیومده😆

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

اوه این ترکیه مگه  چیه‌ که تاپیکش اینهمه رفته جلو؟!!!🤔🤔🤔🤔🤔🤔

سر و ته ترکیه یه صفه هم نمیشه 😂😂😂😂😂

اسی بیخیال ترکیه هم شد جا همون ایران بمون بهتره

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
تو انلاینیا تا دیدم نوشته سه دختر فهمیدم خود خودشه😂😂😂😂😂😂

دمتگرم خداایی        

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

۱۳ سال پیش با یک میلیارد رفته ترکیه شرکت زده

بعد سیزده سال شرکته شده ۱۵ میلیارد

بنظرم خوب سود نکردی مامان سه دختر

همون پولو ایران سرمایه گذاری کرده بودی الان میتونستی واسه خواهرات هم گوشی بخری😂😂😂😂😂😂😂

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2738
اوه این ترکیه مگه  چیه‌ که تاپیکش اینهمه رفته جلو؟!!!🤔🤔🤔🤔🤔🤔 سر و ته ترکیه به ص ...

بخون بترکی از خنده

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
16سال پیش با یه میلیارد امریکا میرفتن اونم سرمایه گذاری

بابا اصلا اونموقع ب كسي نميگفتن حتي ميلياردر ميگفتن ميليونر اصلا كسي نميدونس ميليارد چيه ديگ چ برسه باباش ب ي بچه ١ميليارد بده اره بگه بيادختر هركاري دوستداشتي بكن اونم يميليارد😅😅😅😅

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
🤣🤣🤣🤣چ مقاومت ی هم میکنه

اررررره      

@مامان_سه_تا_دختر     بيا خجالت نكش منتظريم🤣تازه داشت خوش ميگذشت

؟

تایپک های قبلی برای کسی دیگر هستش تایپک های من از تاریخ ۸ مرداد ۱۴۰۰ شروع شد❤ مامانم رونا و ریحانه 👩🏻👩🏻                  
بیا باهم موز بخوریم😁

😂😂😂😂😂😂😂😂🍌🍌🍌

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
مامان سه دختر بیا بالا کاریت نداریم خدا خیرتم بده مارو خندوندی با حرفات😂😂😂یه میلیارد برا اون زمان ...

یه میلیارد بهش دادن واسه سرمایه گذاری اونوقت هزینه لباس عروس فقط 3میلیارد شد. 

به نظرم نمیخونه با هم

2706