2737
2739
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست
😂😂😂😂منم سوهرم و پسرم هی وول میخورن با خنده ی من خیلی روحیم عوض شد....خدا خیرش بده مخصوصا کلی ا ...

اولین کامنتش باحال بود

دلیل:

😂😂😂😂😂😂😂

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
ایول به دقتت خوابو بیخیال

حالا چرا با همون کاربری نیومد😂😂😂خودشم فهمیده دروغ گفته😂🤣اینا باید یاد بگیرن تو نینی سایت دروغ نگن🤣

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قضاوت نکنیم شاید این کاربری مال خواهر بزرگس اون یکی مال خواهر کوچیکه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

واااایییییییییییی خداااا            

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2728
حالا چرا با همون کاربری نیومد😂😂😂خودشم فهمیده دروغ گفته😂🤣اینا باید یاد بگیرن تو نینی سایت دروغ ن ...

چون این کاربریش تاپیک نداره

دوستان اسکرین فراموش نشه🤣🤣🤣🤣

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
مچ توام باید بگیرم فک کنم😁

من صاف و ساده یکی از دروغایی که اسی میگه رو نمیگم یه گوشه معصوم نشستم😂😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
چون این کاربریش تاپیک نداره دوستان اسکرین فراموش نشه🤣🤣🤣🤣

واي دارم ميتركم ازخنده 🤣🤣🤣🤣بعضيا توهماتشون و ميريزن روصفحه

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
2738
چون این کاربریش تاپیک نداره دوستان اسکرین فراموش نشه🤣🤣🤣🤣

تاپیک نداره ولی یادش رفته بود اسما دخترارو برداره😂😂

حالا چرا با همون کاربری نیومد😂😂😂خودشم فهمیده دروغ گفته😂🤣اینا باید یاد بگیرن تو نینی سایت دروغ ن ...

ولی جدی این کاربریشو از کجا پیدا کردی؟ من اصلا ندیده بودم اینو  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
تاپیک نداره ولی یادش رفته بود اسما دخترارو برداره😂😂

اره

لاکچری امضاتو پاک کن

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
ولی جدی این کاربریشو از کجا پیدا کردی؟ من اصلا ندیده بودم اینو    

تو انلاینیا تا دیدم نوشته سه دختر فهمیدم خود خودشه😂😂😂😂😂😂

اولین کامنتش باحال بود دلیل: 😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂بعد گفت ترکیه خیلی از ایران بهتره

استارتر ساده هم گفت چرا از چه لحاظ یکم برام توصیح بده

گفته خونه هاش بهتره😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

مامان سه دختر بیا بالا کاریت نداریم خدا خیرتم بده مارو خندوندی با حرفات😂😂😂یه میلیارد برا اون زمان پولی نیس که😒😒😒😂😂😂

2706