2733
2739
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست
من مهندسی سیستم های انرژی هستم رشته های مهندسی تو ژاپن طرفدار زیاد دارن (جز مهندسی کامپیوتر چون خود ...

ممنون عریزم خیلی لطف کردید وقت گذاشتید پاسخ دادید.

و خدایی که در این نزدیکی ست 
کم بلدم درحدی ک منظورمو برسونم و منظورو بفهمم آرایشگری بلدم با کاشت ناخن و هاشورو سایه ابرو اماهم ...

عزیزم من اونجا کار میتونم پیدا کنم؟

فارسیو ک کامل مسلطم ترکی م یادمیگیرم.

کاشت مژه بلدم رانندگیم بلدم.کاراته کارحرفه ایم هستم.

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من حتما حتما انشالله میرم، الانم دارم سفت و سخت ترکی استامبولی میخونم  ، مدرک و امتحان یو ...

عزیزم به من گفتن ایلتس کافیه و ترکی لازم نیس حتی واسه دانشگاه دولتی.....درسته؟

عزیزم به من گفتن ایلتس کافیه و ترکی لازم نیس حتی واسه دانشگاه دولتی.....درسته؟

عزیزم دانشگاههای انگلیسی زبان خیلی گرونترن، دلنشگاههای ترکی قیمتشون مناسبه که باید زبان ترکی و ازمون تومر بدی

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2731

زمان طلایی خرید ملک در استانبول فرا رسیده است

استانبول دومین کلانشهر بزرگ خاورمیانه، پل میان اروپا و آسیا و شهری برای کار، سرمایه‌ ذاری و زندگی است. این شهر همچنین قلب صنعت ساخت و ساز در ترکیه است. از سوی دیگر با توجه به نزدیکی ایران و ترکیه، امکانات مدرن شهری، نقاط توریستی فراوان و امکان اخذ شهروندی این کشور با خرید ملک در استانبول، بسیاری از ایرانیان متقاضی خرید ملک در این شهر هستند. ما در روتس کپیتال، شرایطی را برای شما فراهم کرده‌ایم که بتوانید در کمترین زمان خانه دلخواه خود را خریداری کنید و از تمامی مزایای این روش ایمن و سودآور سرمایه‌گذاری بهره مند شوید.

روتس کپیتال؛ مشاور برتر شما برای خرید ملک در ترکیه

سرمایه گذاری در بازار املاک ترکیه و به ویژه شهر استانبول یکی از ایمن ترین انواع سرمایه گذاری برای ایرانیان است. شما با خرید ملک در این شهر بعد از طی برخی مراحل از حقوق شهروندی ترکیه نیز برخوردار می شوید. گروه روتس کپیتال یکی از برترین مشاوران املاک ترکیه با سابقه بالا در خرید و فروش املاک و دریافت اقامت و شهروندی برای خریداران ملک است. مشاوران مجرب ما در این مجموعه املاکی رویایی را در مناطق مختلف استانبول به شما معرفی می‌کنند و علاوه براین تمامی خدمات لازم برای دریافت اقامت را به شما ارائه می دهند.