2737
2739
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست

اخه کجای ایران شبیه ترکیه اس

ایران چی داره ؟ چ امکاناتی داره چ تفریحاتی داره

استامبول کجا  تهران دود ودم و خفگی کجا

بنظرم بدترین جای دنیا ایرانه 

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
آره بخدا راس میگی

من که با دوریش از خانواده میتونم کنار بیام چون ۱۲ساله که غربت زندگی میکنم که۳۰۰۰کیلومتر ازشون دورم.همشم به شوهرم میگم کاش بتونیم بریم کلا ترکیه.چون تنهایی از پس همه کارهام براومدم تو غربت مشکلی ندارم فقط مسئله پوله.خودمم ترکم از تبریز چند ساعت راهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی    واقعا؟تاپیکشون چی بود؟ چی سرچ کنم؟ من نمیشناسم... روحشون شاد    

اسم کاربریش مامان ترنم بود...ی صلوات برا شادی روحش بفرستید لطفا..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2731
 منم نمیتوانم تو شرکتم بیارمت چون شرکت دکوراسیون

ن عزیرم همین ک ی آدم مطمئن بهمون معرفی کنی کافیه 

من برام مهم نیست چ کاری باشه 

فقط چون نمیشه ب کاریابیا اعتماد کرد به شما گفتم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
اخه کجای ایران شبیه ترکیه اس ایران چی داره ؟ چ امکاناتی داره چ تفریحاتی داره استامبول کجا  ته ...

استانبول خوبه ولی  برای کار آزاد نه 

وان برای کار آزاد بهتره 

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   
الان چون بارداری مجبوری اومدم ایران که شناسنانه ایرانی باشه

وااای چراا‌.میزاشتی شناسنامه همونجارو داشته باشهه

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
استانبول خوبه ولی  برای کار آزاد نه  وان برای کار آزاد بهتره

الان شما کجایی؟

ضربان قلبمه . مرحم دردمه . فقط خودی .فقط خودی. فرشته مرگمه. تمام تار وپودمه بود ونبودمه فقط خودی فقط خودی( عاشق آهنگشم😁)          گاهی به آخرین پیراهنم فکر میکنم که مرگ در آن رخ میدهد....     هم آرایش میکنید 😁 هم عمل کردین 😁 هم کامپوزیت و لمینت 😄  همم با اسنپ چت عکس میندازین 🙄😳 مگه چقد زشتین🤔   وقتی عکس یهویی تو فرستادی بدون آرایش میفهمیم چقد خوشگلین  با آرایش که سیب زمینی ام خوشگله😁😂
2706