2726
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105444 بازدید | 1564 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون جا کسی مردم از خواب پا میشن میرن آرایشگاه موهاشون سشوار میکشن ولی من ارایشگاه سراغ ندارم مدرکت چ ...

لیسانس

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2728
یه دلیلش اینکه که ایران دلخوشی و انگیزه نداریم.لاقل اونجا گارسونی کنی یه شب بری کافه از دلت درمیاد.و ...

آره بخدا راس میگی

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
یه دلیلش اینکه که ایران دلخوشی و انگیزه نداریم.لاقل اونجا گارسونی کنی یه شب بری کافه از دلت درمیاد.و ...

نه بابا اینجوری هم نی

سه تا دختر دارم  لیدا  یسنا  یلدا                      یلدا کوچولو شب یلدا به دنیا میاد   

یاد تاپیک مامان .ترنم افتادم که اخرین تاپیکش همین موضوع بود...سرچ بزنید گوگل میاره...ده سال پیش زده تا الان تاپیک ادامه داره..روحش شاد،یادش،گرامی😔

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

من ۶ ماه بودم توی استانبول آنتالیا ازمیر و ...  از نظر پزشکی و از ایران پائین ترن   دارو گرونه   بیمه نداری   زبانشون سخت بود برام  دوست پسر و دوست همجنس نداشتم   کلا برلی مسافرت خوبه نه زندگی

💞💫🖐
یاد تاپیک مامان .ترنم افتادم که اخرین تاپیکش همین موضوع بود...سرچ بزنید گوگل میاره...ده سال پیش زده ...

الهی  واقعا؟تاپیکشون چی بود؟ چی سرچ کنم؟ من نمیشناسم... روحشون شاد  

عرزشی جماعت تو تاپیکم اظهارنظر نکنه
2706