2737
2734
عنوان

فواید زایمان طبیعی درمقابل سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 113 پست
چرا وحشتناک باشه؟ سز وحشتناک نیس؟

نه من دوتا دختر خاله دارم خواهرن به فاصله 6 ماه زایمان کردن 

اولی طبیعی زایمان کرد انقدررر زجر کشید که خواهر دومی رو نذاشت طبیعی زایمان کنه 

من پای صحبت هر دو گروه نشستم 

طبیعی دردش بیشتره هیچ مزیتی ام نداره 

تمام دکترا و بازیگرا و ادمایی که به سلامتشون اهمیت میدن انتخابشون سزارینه 

چرا وقتی علم پیشرفت کرده ادم به خوش ظلم کنه

اون ترمیم واژن میدونی چقدر درد داره؟  درسته جفتش درد داره به هر حال سزارینم عمله شوخی نیس ولی ...

گشاد چرا لشی وقتی برات میدوزن

عهد بوق نیس که زایمان کنی وبعد گشاد ولت کنن به امان خدا

من واژنم بعد زایمان اولم بهتر از قبل بارداری شده بود

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم داشتن اطلاعات نوع زایمان برا مادر باردار واجبه خواهرتون انقد دوره نقاحتش طول کشیده مطمین باش ...

من به عنوان یه سزارینی خیلی لووووس و حساس به درد،کل دوره ی دردهام ۱۵ روز بود ...تازه اونم چی ۱۵ روز کانل درد زیادنبود ۳ ۴ روز اولش سخت بود که تا بلند بشم از تخت درد داشتم ولی بعد از اون کم کم و هر روز بهتر از دیروزش میشد و بعد از ۱۵ روز کامل عین ادمی که زایمان نکرده کارامو انجام میدادم

😍😍😍

زایمان طبیعی خیلی وحشتناکه....درد وحشتناک...اون همه کثیف کاری‌....هر یه ربع میان دست تا ارنج میکنن داخل

من درد طبیعی کشیدم و آخرش سزارین شدم.....دلم میخواد خاطره اون روز زایمانم از ذهنم پاک بشه بس که حال بهم زن بود

سزارین شدم دردش در برابر طبیعی هیچِ

یکسال گذسته و هبچ مشکلی ندارم .....فردای سزارینم سرپا شدم..طرف میشستم...مهمان داشتم کلی به خودم میرسیدم

2728
هر کسی که تو دور و نزدیک دیدم طبیعی زایمان کرده بالا استثنا ۲۰  ۳۰ سال بعد از زایمان افتادگی رح ...

اصلا هوش بچه چه ربطی به روش به دنیا اومدنش داره اخه؟ 

مثلا تو دیداره واژن بهشون هوش تزریق میکنن که اگه طبیعی به دنیا بیان باهوش میشن؟ 😐

التماس تفکر

والا من بعد سز تا یک سال به شیکمم نمیتونستم دست بزنم همه جاش انگاری زخم بود و اینکه بخیه هام الان هم ...

واااا

من این بی حسی که گفتین رو تا چندماه حس میکردم بعضی جاهای شکمم فشار میدادم متوجه نمیشدم ولی بعد از یکسالگی دخترم دیگه حس میکردم 

😍😍😍
2738
من به عنوان یه سزارینی خیلی لووووس و حساس به درد،کل دوره ی دردهام ۱۵ روز بود ...تازه اونم چی ۱۵ روز ...

هر بدنی متفاوته

یکم اطلاعات خودتونو بالا ببرین

من زایمانم طبیعی اپیدورال بود

بهترین خاطره‌امه

بعد زایمان هم همون ۱۰ روزی که خونریزی داشتم اذیت بودم

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
چی؟

این چیزایی که گذاشتی بعضیاش چرته و اصلا واقعیت نداره در ضمن بعد از سز میشه طبیعی اورد

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
واااا من این بی حسی که گفتین رو تا چندماه حس میکردم بعضی جاهای شکمم فشار میدادم متوجه نمیشدم ولی بع ...

حس کم میشه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اصلا هوش بچه چه ربطی به روش به دنیا اومدنش داره اخه؟  مثلا تو دیداره واژن بهشون هوش تزریق میکن ...

فعلا که ربط داره

ثابت شدس

من از خودم ننوشتم

اینا همه روش تحقیق شده

هر بدنی متفاوته یکم اطلاعات خودتونو بالا ببرین من زایمانم طبیعی اپیدورال بود بهترین خاطره‌امه بع ...

عزیزم بیشترین نقدی که به سزارین وارد میشه به خاطر اون مایع سرکننده ایه که توی نخاع میزنن 😁

شماایی که اپیدورال بودی دلیل طرفداریت از طبیعی دگ واقعا برام غیر قابل درکه

اصلا هوش بچه چه ربطی به روش به دنیا اومدنش داره اخه؟  مثلا تو دیداره واژن بهشون هوش تزریق میکن ...

اره والا

من نمیدونم جرا سعی میکنن هی به عقب برگردونن همه جیز رو..

بابا یدفعه بیان بگن مرت بشین به ۱۴۰۰ سال پیش دیگه

😍😍😍

من خودم طبیعی زایمان کردم 

و خیلی زود سرپا شدم و خداروشکر عوارضی برام نداشت

ولی اینو بدونید 

توی نوع زایمان استایل بدن.... مشکلات دوران بارداری 

شرایط روحی و خیلی چیزا دخیل هست

قرار نیست چون من زایمان طبیعی خوبی داشتم همه همینجوری باشن 

بستگی ب شرایطشون باید نوع زایمان انتخاب بشه 

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
2706