2737
2734
عنوان

فواید زایمان طبیعی درمقابل سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 113 پست
عقل هم همينو ميگه وقتي از اونجا يه بچه رد ميشه با ٥٠٠ تا بخيه هم قرار نيست مثل قبلش بشه

یکیش  خود  من.  هیکلم  اصلا عوض  نشد تو بهرداری  حتی یه ترک پوستی یا استریا ندارم ولی دیگه  مثل قبل نشدم  .۳ تا عمل باید انجام بدم  بخاطر کرونا فعلا  کنسل کردم. بزور مجبور میکنن طبیعی زایمان کنیم ولی  پشت بندش  صدتا عمل دیگه باید بکنیم.از دیروز تا الان   نزدیک  ۵ تا تاپیک  خوندم که خانومایی که طبیعی زایمان کردن  پرس و جو میکردن  کجا دکتر خوب هست واسه عمل زیبایی . 

Karma😊
بعضیا حرف خودشونه فقط بسته به خود فرد تصمیم میگیره ببینه میتونه یان منم دوربریام طبیعی اوردن راضین و ...

دقيقا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقيقا همينجا بودن كسايي كه سر طبيعي يا بچشونو از دست دادن يا يه بچه ناقص بدنيا اوردن يا بعضيا ميگن ...

انوقت اینجا همه از سز تعریف کردن وهیشکی از سز بد نگفته

بابا چرا انقد کوته فکرین

بدنا متفاوته

زایمانا برا هرکس متفاوته

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
من بیمارستان خصوصی رفتم.دکترمم خیلی خوب بود انتخاب و به عهده خودم گزاشته بود

خوشبحالت جاریمم کشتن بچش توکانال زایمان گیر کرد سز شداورژنسی شاید شهر ما سخت میگیرن خیلی 

خدایامرسی بابت همه چیز😍
2728
یکیش  خود  من.  هیکلم  اصلا عوض  نشد تو بهرداری  حتی یه ترک پوستی یا ا ...

هم اينجا هم جاهاي ديگه بيشتر زنا از زايمان طبيعي ميناليدن تا سزارين

سزارين هرمشكلي هست رو شكمته ميتوني درستش كني

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اخرم نفهمیدم چراانقد جبهه گیری میکنین چرا قبول نمیکنین بدنا متفاوته خیلیام هستن برعکس شما از زایما ...

خب  عزیزم  ما هم اینو میدونیم  .هر  زایمانی عوارض  خودشو داره ولی کسی تاپیک نمیزنه  از خوبیای سزهرین بگه و مردمو تشویق کنه به سزارین.  گلم شما تاپیک زدی. هر تاپیکی مخالف و موافق خودشو داره.  هر کسی میاد نظرشو میگه.  به قول خودتون  شما راصی  بودی از زایمان طبیعی  . ولی اکثریت راصی نیستن. پس نمیشه  بگیم  بهترین نوع زایمانه

Karma😊
خوشبحالت جاریمم کشتن بچش توکانال زایمان گیر کرد سز شداورژنسی شاید شهر ما سخت میگیرن خیلی 

کجایین شما؟من زنجانم

عضو اکیپ علمی تخلیلی 😉من همون بهووونه سابقم☺.شب خوابیدم صبح بیدار شدم دیدم بدون هیییییییچ دلیلی لغو کاربری شدم😔😔با سابقه سه سال عضویت😣 پس....                       فک نکن که تازه واردم😏😏من خودم شاخ نی نی سایتم😏😏😂
2740