2737
2739
عنوان

چجوری بهش بگم از ازدواجم پشیمونم😔.

| مشاهده متن کامل بحث + 3946 بازدید | 182 پست

به نظر من اگه شما الان طلاق نگیری به احتمال ۹۹درصد تو سالهای آینده طلاق میگیری چون تازه وقتی که سرکار برین و درآمد داشته باشین و همکاراتون رو ببینین که زندگی و شوهر انچنانی دارن تو تنهایی خودتون میشینین و گریه میکنین و افسوس میخورین و بعد از یه مدتی هر جوری که شده میخاین طلاق بگیرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم اول برو پیش مشاور،اگه درست نشد مستقیم بهش نگو دلش میشکنه‌،چون میگی خیلی دوستت داره. با خواه ...

👍ممنونم گلم

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
نمیدونم. فیلم های عادی اما خیلی بد پوشش  

وااااا 

عزیزم‌ تو تردید شدید داری 

و متاسفانه به خاطر علاقه ای  که همسرت بهت داره، با خودت روراست نیستی.

اول باید با خودت رو راست باشی

تو یا فردی با خصوصیات همسرتو به عنوان شوهر آینده خودت قبول داری، و یا نداری؟

در ضمن این قضیه خیلی مهم و جدی هست، لطفا برو با مشاور حرف بزن، ازت خواهش میکنم فقط مشاوره ازدواج 

2728
وااااا  عزیزم‌ تو تردید شدید داری  و متاسفانه به خاطر علاقه که همسرت بهت داره، با خودت ر ...

عزیزم دعا کن برام

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
من بهانه دارم . ولی اصلا نمیتونم جدا شم. چون بدون من میمیره.

این و مطمئن باش ازش جدا بشی دیگه کسی پیدا نمیشه تورو مثل اون دوست داشته باشه رسم روزگار این ...... برو مشاوره با همسرت حتما حتما حتمازود تصمیم نگیر مرد خوب کم پیدا میشه شیطان لعنت کن ، به خوبی های همسرت فکر کن ، با کسی مقایسه اش نکن تو ذهنت....

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
چه خوب. یه نفر پی برده اشتباهه 👍

آخه منم وقتی ازدواج کردم بعد از ازدواج یه جورایی حس شما رو داشتم البته نه به شدت شما تنها علتش این بود که ازدواج فامیلی داشتیم و به تبعات اون فک نکردم با این که خانمم فرشته است ولی بعضی وقتا یه حرفایی زده میشد که تو تنهایی خودم خیلی ناراحت بودم و حتی یکی دوبار گریه کردم ولی به هرحال با شرایط کنار اومدم و خداروشکر اوکی شد شرایط

2738
منم مثله توام و دلم براش خیییلی میسوزه شب و  وز به فکر طلاقم با اینکه دوسال باهاش دوست بودم اما ...

ب خاطر اینکه دوستی با زن و شوهری کلی فرق میکنه 

اگر زندگی مرگ است و مرگ زندگی پس درود بر مرگ و مرگ بر زندگی
دعا میکنم عزیزم  شما هم لطفا تصمیم درستو بگیر. 😘

بنظر شما تصمیم  درست چیه؟

عزیزم چرا حالا که خیلی دوست داره تو هم تلاش نمیکنی برا دوست داشتنش حداقل اگه جدا شدی عذاب وژدان نداش ...

به خدا میکنم. اون فکر میکنه من عاشقشم. 

ولی هر کاری میکنم فقط تا چند دقیقه دوسش دارم. خیلی هم برام فداکاری کرد ولی انگار همه رو یادم می ره 

بله. اون واقعا دوستم داره. هر خوبی ای میکنه من تا چند دقیقه فقط آرومم.  اما بعد دوباره تو برزخم ...

عزیزم تایپیک اولتو خوندم تو هم مثل من هیجانی تصمیم گرفتی و عجله کردی منم به خاطر شوهرم چادری شدم که الان به قدری پشیمونم که هر روز خودمو فوش میدم که چرا قبول کردم اگه دوسش داشتم راحت تر کنار میومدم

بنظر شما تصمیم  درست چیه؟

لطفا مشاوره فقط 

مشاور میتونه بهت کمک کنه

اخه تو تکلیفت با خودت مشخص نیست، هنوز نمیدونی این آقا رو میخوای یا نه.

و حتما دلایل درونی داری، فقط مشاور میتونه بهت کمک کنه

پیش یک مشاور خوب برو عزیزم