2733
2739
عنوان

چجوری بهش بگم از ازدواجم پشیمونم😔.

| مشاهده متن کامل بحث + 3946 بازدید | 182 پست
منم مثله توام و دلم براش خیییلی میسوزه شب و  وز به فکر طلاقم با اینکه دوسال باهاش دوست بودم اما ...

😔😔😥😥😥چیکار کنیم؟؟ اون خیلی خوبه ولی من دوسش ندارم

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حتما برید مشاوره گناه داره خودتو بزار جاش لطفا ...خیلی سخته براش

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
منم مثله توام و دلم براش خیییلی میسوزه شب و  وز به فکر طلاقم با اینکه دوسال باهاش دوست بودم اما ...

وای خدا منم همینجوریم پشیمونم دوسش ندارم

بدترین حس دنیاس انگاری تو برزخی😔

2728

خودمم الا همینم در مونده شدم هیچ بهانه ای پیدا نمیکنم برای طلاق میخوام بهش بگم هم نمیفهمه همش فکر میکنه شوخی میکنم 

باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است 
یکی قطره چکون بیاره از دهن استاتر بکشیم اخه چرا تاپیک میزنین کامل توضیح نمیدین     &nb ...

عزیزم توی کانت های اولین تاپیکمم توضیح دادم . اینجا فقط سوال کردم. نوشابه ی من. عصبانی نشو💚

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 
واقعا درست میشه شما چرا پشیمون بودی؟؟؟

عقدم خیلی طولانی شد  و کلی دعوا بینمون پیش اومد 

چند بار گفتم جدا میشم ولی نشدم

برای من حل شد و رفتم سرخونه زندگیم خداروشکر دیگه ب طلاق فکر نمیکنم 

ان شاالله تا اخر همینطور باشه

وای خدا منم همینجوریم پشیمونم دوسش ندارم بدترین حس دنیاس انگاری تو برزخی😔

دقیقا از شکست عشقی ‌ هم بدتره 

باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است 
2740
عزیزم توی کانت های اولین تاپیکمم توضیح دادم . اینجا فقط سوال کردم. نوشابه ی من. عصبانی نشو💚

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   
عزیزم حتما برید مشاوره گناه داره خودتو بزار جاش لطفا ...خیلی سخته براش

من خیلی توی برزخم

قضیه به این مهمی، 

پای احساسات و زندگی یک‌ مرد بیچاره در میونه، اون چه گناهی کرده عزیزم

برو پیش مشاور، شاید یک احساس زود گذر باشه و شاید دلایل زیاد 

اگر دیدی درست نشد، اون بیچاره رو معطل خودت نکن، ردش کن بره پی زندگیش

خودمم الا همینم در مونده شدم هیچ بهانه ای پیدا نمیکنم برای طلاق میخوام بهش بگم هم نمیفهمه همش ...

من بهانه دارم .

ولی اصلا نمیتونم جدا شم. چون بدون من میمیره.

من خیلی توی برزخم

بخدا مشاوره خیلی کمکت میکنه آرامش احتمالا بهت برگرده درون خودت یه مشکلی داری که با کمک مشاور پیدا میکنید و حلش میشه به امید خدا

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤