2737
2739
عنوان

چجوری بهش بگم از ازدواجم پشیمونم😔.

| مشاهده متن کامل بحث + 3946 بازدید | 182 پست
عقدی؟؟

اره

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی قطره چکون بیاره از دهن استاتر بکشیم اخه چرا تاپیک میزنین کامل توضیح نمیدین

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   
تاعروسی نکردی بگو حس میکنم یکی دیگه تودلته 

وااا🙄🙄

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
2738
میخایطلاق بگیری

ای کاش یه جایی بودم کسی خانواده مو و خودم رو نمی شناخت و حتی پدر د مادر م هم نمیفهمیدن که حرص بخورن

😍عاشق شغل آینده م هستم. رشته ام پزشکیه💛ایشالا هر کی آرزو داره . و تلاش میکنه بهش برسه. 😎👍تو فامیل هر کی جایی ش درد میگیره از من می پرسه باید چیکار کنم😂😂😂بابا من هنوز ترم چهارم هستم. باور کنید فقط میتونم بوسش کنم خوب شه😘😂😘 

منم مثله توام و دلم براش خیییلی میسوزه شب و  وز به فکر طلاقم با اینکه دوسال باهاش دوست بودم اما بعد عقد فهمیدم به درد هم نمیخوریم کلا اصلا دوسش ندارم الان یه سال عقدم

باخبر باش پس از ظلمت این چند صباح صبح دولت بدمد شادی ما پشت در است