2737
2739
عنوان

کاپ قاعدگی لونت خریدم اما 4ساعته درگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2687 بازدید | 98 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
اره ميگن بايد جوشونده بسه بعد استفاده بشه من حالم بد ميشه نميدونم چرا نوار رو ترجيح ميدم ولي راجع به ...

سوالی اگر داری بپرس من دو سالع لونت استفاده میکنم 

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
میدونم عزیزم . ولی من شنیدم خون رو لخته تر میکنه نه

نه به هیچ وجه میدونی داستان اینه که متوجه نوع خونریزیت میشی من ی مدت کلا نشتی داشتم کلا پر لخته ایراد از غلظت خونم بود نه کاپ چون روزای عادی لخته خیلی کم میدیدم درست همون اندازه که رو نوارهمیشه بود چون ملت متوجه نوع خونریزی میشن قک میکنن باعثش اونه

میدونی خیلی دکترا به روزنیستن نمیدونن یا از روی غرض شخصی میگن پدهایی ک ما استفاده میکنیم هیچکدوم بهد ...

اتفاقا یکی از متخصصایی ک من رفتم خیلی به روزه خیلی هم معروفه ولی موافق نبود میگف بیشتر جنبه تبلیغی داره

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
اتفاقا یکی از متخصصایی ک من رفتم خیلی به روزه خیلی هم معروفه ولی موافق نبود میگف بیشتر جنبه تبلیغی د ...

نمی‌دونم والا

مجردام میتونن استفاده کنن آیا؟🤔🤔🤔🤔🤔

من اون مستنده كه ديدم تو افريقا داشتن به دخترا آموزش ميدادن همشون نوجوون بودن يني اينا رفته بودن به دختر مدرسه أيا آموزش ميدادن حالا واقعا خودمم جاي سؤاله برام منطقيش اينه كه استفاده نكنن

2706