2737
2734
عنوان

کاپ قاعدگی لونت خریدم اما 4ساعته درگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2684 بازدید | 98 پست
دکترا اشتباه می‌کنند آپدیت نیستن بعضیا.توی جهان خیلی همه کاپ میذارن. به نظرم اینستاگرام لونت کاگ ببی ...

من خودم میزاشتم خیر سرم قبلش تو همون اینستا و اون دکترایی ک تایید میکردن تخقیق کردم ولی بعد اون متخصصا گفتن ضمنا من عفونت کردم در حالیکه خیلب رعایت میکمم و تا حالا هیچوقت عفونت نکرده بودم بعد اونم نکردم یکی از اون متخصصایی ک بهم گف فوق العاده ب روزه از ایناس که یه سره خارجه و حتی الان تو ورکشاپا و کنفرانسا شرکت میکنه حتی گف رفته تو یکی از کنفرانسا چند تا دکتر خارجی هم مخالف بودن میگف هنوز ب نتیجه واحد نرسیدیم

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوالی اگر داری بپرس من دو سالع لونت استفاده میکنم 

من با زور لوبریکانت داخل کردن ولی صدای پاپ باز شدن نشنیدم. ممکنه اون تو باز نشده باشه؟ الان چکارش کنم که باز شه، انگشتم بش میخوره. به زیرش

سوالی اگر داری بپرس من دو سالع لونت استفاده میکنم 

تو بدن كه ميره حس بدي نداري؟ باعث گشادي واژن نميشه؟ چه موقع ميفهمي بايد درش بياري خاليش كني؟وقتي ميخوابي خون نميره بالا؟ و كلي سواله ديگه

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2728
من با زور لوبریکانت داخل کردن ولی صدای پاپ باز شدن نشنیدم. ممکنه اون تو باز نشده باشه؟ الان چکارش کن ...

همیشه اون صدا نمیاد باید بچرخونی اون داخل ک‌مطمئن شی باز شده

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
تو بدن كه ميره حس بدي نداري؟ باعث گشادي واژن نميشه؟ چه موقع ميفهمي بايد درش بياري خاليش كني؟وقتي ميخ ...

نه باعث گشادی نمیشع داخل بدن به هیچ وجه حسش نمیکنی با سک دوره پریوددستت میاد ک چقد خونریزی داری و چن ساعت ی چن ساعن باید خالیش کنی خون بالا نمیره جایی نداره ک بره پیج لونت رو بالا بیار جواب همه سوالاتت اونجا هست

بنظرم عزیزم پد بزار خیلی بهتر ازینه بجاش تند تند عوضش کن...دوره ی قاعدگی رحم خیلی حساسه جوری که دوست ...

زایمان نمیکنه که ی فشار خیلی ریز حتی کمتر از مدفوع

من خودم میزاشتم خیر سرم قبلش تو همون اینستا و اون دکترایی ک تایید میکردن تخقیق کردم ولی بعد اون متخص ...

نمیدونم والا من خودم خارش و سوزش میگرفتم با پد حتی خارجیاش الان خیلی راحت شدم

2740

دوستان من هرچی تلاش میکنم انگار بی فایدس 🥺خیلی سختمه هم گذاشتن هم در اوردن 

وقتی میره داخل خیلی اذیتمم حسش میکنم 

راهنما ها گفتن چون درست جا نرفته 

اصلا اینقدر احساس اذیت دارمم 

بعدم سوزش و حالت ناراحتی در واژن دارم 🥺نمیدونم چه کنم خیلی سخته در اوردنش بد تر من اصلا انگشتم دوتاش توی واژنم جا نمیشه که بتونم پایینشو‌بگیرم بیارم بیرون ، همش اون بیلبیلکشو میگیرم میکشم🤦‍♀️

راضی من موقع نزدیکی هم درد دارم همه جوره یعنی ربطی داره؟چقدر تلاش کردین تا یاد گرفتین ؟