2733
2734
عنوان

کاپ قاعدگی لونت خریدم اما 4ساعته درگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2684 بازدید | 98 پست
اگه معاشقه کافی باشه درد ندازم

خب پس بیشتر سعی کن، درآوردنش فکنم سخت تره

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گذاشتنش خیلی راحته ولی اگه نمیتونی بشین رو توالت فرنگی یا یه صندلی بعد حالت سی یا اون حالتی که سرش سه تا تا میشه یا اونی که یه طرفش رو ب طرف دیگه فشار نیدیم نوکش نازک نیشه بزار پانج داون منظورمه

من دارم ولی دیگه استفاده نمیکنم دکترم منع کرد دو تا دکتر فوق تخصص گفتن باعث عفونته و دو تا ماما حتی ممکنه باعث زخم بشه در دراز مدت سرطان دهانه رحم اینو فقط ی دکتر گف چون هوا عبور نمیکنه باعث عفونته

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
2728
2738
زور به سمت بیرون؟ آره روز اولمه. واقعا نیاز دارم بذارم چون به پد حساسیت دارم. خارجی هر بسته 150میخرم

اره به سمت بیرون بار اول یکم سخت میشع نگران نباش یاد میگیری سی واسه منم داخل نمیرع فقط پانچ پانچش هم روب پایین یعنی وقتی میزاری اون قسمت ک تا کردی پایین میفته از بالادیده نمیشه چون اشتخوان واژن اجازه نمیده کاپ داخل بره و داخل خوب باز شه زور بده دهانه واژنت یاز بشه خودتم بشور ک کمی خیس باشه 

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
باکاپ اذیت نمیشین.بعضیام تامپون میذارن.وقتی میره داخل چجوری تحملش میکنید؟منظرم اینکه حس میکنم کاپ یه ...

تامپون بده خونو جذب میکنع و سنگینه اون داخل ولی کاپو ک میزاری متوجه بودنش نمیشی اصلا جزو بدنت میشه

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2706