2737
2739
عنوان

کاپ قاعدگی لونت خریدم اما 4ساعته درگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2684 بازدید | 98 پست
من یبار گذاشتم زیر دلم درد گرفت نمیدونم چرا ترسیدم بره بالا میدونم نمیره ولی دیگه استفاده نکردم در ک ...

منم میزارم زیر دلم درد میگیره اما فقط روز اول ...بعدش خوب میشم 

واقعا کاپ خیلی چیز خوبیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گذاشتنش خیلی راحته ولی اگه نمیتونی بشین رو توالت فرنگی یا یه صندلی بعد حالت سی یا اون حالتی که سرش س ...

میدونی خیلی دکترا به روزنیستن نمیدونن یا از روی غرض شخصی میگن پدهایی ک ما استفاده میکنیم هیچکدوم بهداشتی نیستن نمیدونم ک میدونی یا نه پنبه های رنگ شده و این داستانا

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2728
باکاپ اذیت نمیشین.بعضیام تامپون میذارن.وقتی میره داخل چجوری تحملش میکنید؟منظرم اینکه حس میکنم کاپ یه ...

اگه درست بزارین نترسین اجازه بدین خوب سر جاش قراربگیره شما اصلا متوجه نمیشین چیز  اضافه ای دارین هرگز 

2738
خب شما هم قبل از جوای فکر نکردی میگن اگه نزدیکی دردناک دارید استفاده ازش سخته .شما هم فرمودین با معا ...

خب قطعا در جواب اون خانم دارم میگم نزدیکیم با معاشقه باشه درد نداره. 😐

چجوریه روزانه باید در آورد شست یا نه 

این هایلایتارو بخون عزیزم

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3ODk5NjkwMjg1NjE4MjM2?igshid=16srczpcm14s3&story_media_id=2443840731481912827_2071152759

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2706