2733
2739
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 69 پست
هیچی شوهرم میخواد ازدواج کنه میگه ازتو بدم میاد

بیخود کرده 

مگه شهر هرته

اهل نی نی سایتم  چیزی هایی دیده ام توی این سایت    حتی نی نی یاری دیده ام که تعلیقم کرد و به ی دختر بچه ی ۱۸ ساله پیام داد خوشحال باش ترکوندمش😐😐😐برات متاسفم نی نی یار شب🙄اقتباسی از شعرای سهراب سپهری خدابیامرز داشتم     نوشته ی اعترضی به بی عدالتی از یک دختر مشرقی   از ادب و شخصیتت تشکر ویژه دارم نی نی یار ۵
😳😳😳 غلط کرده فعلا مهریه بزار اجرا... فکر طلاق هم نکن 

به خدا خستم کرده بچم دیونه شده 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی شوهرم میخواد ازدواج کنه میگه ازتو بدم میاد

آها پس خوبه یه کاری کن برو مهرتو بذار اجرا ولی طلاق نگیر بعدشم تا اجازه تو نباشه حق عقد دائم مجدد نداره بگو اگه میخوای جداشم بچمو بده بهت اجازه ازدواج مجدد بدم مهریتم تمام وکمال بگیر

2731
خوب پس بگذار شوهرت درخواست طلاق بده به نفع تو باشه  خودت نرو درخواست بده فقط مهریه نیست که نص ...

میگه من نمیرم اینقدر بشین توخونه تاجونت دراد 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔

مهریه رو بگیر بچه اول و آخر مال توئه

شوهرت میخواد بره زن بگیره اون زنه بچه ی تو رو بزرگ نمیکنه

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2740
اونو پدرش باید بده عزیزم‌مگه اینکه تو دادگاه ثابت کنین صلاحیت نداره.دختره یا پسر؟

پسر

😳😳😳 غلط کرده فعلا مهریه بزار اجرا... فکر طلاق هم نکن 

موافقن اره راست میگن.بیخود کرده بعد اینهمه سال بدش میاد تو خوش خوشانش که بچه درست کرده فکر بد بودن شما نکرده.الان که عاشق شده.چقد مردا بد شدن

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرررررررررررررررررر(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)
به خدا خستم کرده بچم دیونه شده 

تو هم اسیرش کن ...حتما مهریه رو بزار اجرا...

نفقه هم ازش بگیر ...همینجوری طلاق نگیر...

اگه مشروب خور باشه صلاحیت نگه داری بچه رو نداره ...بچه رو بهت میدن مطمئن باش

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
مهریه رو بگیر بچه اول و آخر مال توئه شوهرت میخواد بره زن بگیره اون زنه بچه ی تو رو بزرگ نمیکنه

فقط مواظب باش بچه ت رو یوقت اذیت نکنه ک تو رو تحت فشار قرار بده

حتی روزی ک پونزده بار فال حافظ گرفتم و گفت بهش نمیرسی، حتی اون لحظه ای ک دیدم پستای یه دخترو یکی در میون لایک کردی و عکس دونفره تون رو دیدم، حتی روزی که با یه زن جدی حرف میزدی و بازم حسودیم میشد و...تو همه ی این لحظه ها خواستم دیگه دوستت نداشته باشم، خواستم برا همیشه ب چشم ی مرده بهت نگاه کنم یه آدمی ک ول کرد رفت برا همیشه و منم گفتم ب جهنم اما نشد...من دل کندن برام عین آب خوردنه من پرم از قبر آدمهایی ک ریختمشون دور پاکشون کردم خیلی راحت از زندگیم ولی خودت بگو این حس لعنتی چرا میگه نرو همه چی درست میشه...؟؟ حالم خوبه ولی چرا ب هر کی میگم چمه میگه احمق نشو ولی من هیچ وقت احمق نشدم هیچ وقت خودمو گول نزدم هیچ وقت نذاشتم حالم بد بشه بخاطر عشقت... توی این برزخ و جنگ حسم ب آینده با واقعیت یه حسی میگه بری هم ناراحت نمیشم، ب هر حال ممنون واسه لحظه هایی ک حال دلم بد بود و خوب شد بعد اینکه تو رو دیدم، لحظه هایی ک خودتم متوجه نشدی دوستت دارم اما من خوشحال بودم... هیچ وقت نذاشتم حالم بد شه هیچ وقت و امروزم حالم خوبه بدون وابستگی بهت میدونم آخرش 20 خرداد 1405 روز عروسیمه با تو...راجب تیکر سوال نکنین عشقا  باردار نیستم
2706