2733
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

1074 بازدید | 69 پست

به نظرتون به جایی مهریه بخوام بچه مو بردارم دادگاه میده بهم 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلیل طلاقت چیه 

هیچی شوهرم میخواد ازدواج کنه میگه ازتو بدم میاد

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔

اون دیگه بستگی داره به شوهرت اگه باهم توافق کنید ک میده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

چرا طلاق

بچت گناه داره  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738
نه فقط درصورتیکه که شوهرت موافقت کنه دادگاه نمیتونه کاری کنه

اگه مشروب خوردنش ثابت بشه چی 

بچه در هرصورت تا ۷با شماس

نزدیک ۸سالش

پس چرا ببخشی دیونه بگو خودت برو درخواست بده اگه اون بره درخواست بده و دلیلش همین باشه باید هر شرایطی ک تو داریو قبول کنه یامثلا اگه بره ازدواج کنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

خوب پس بگذار شوهرت درخواست طلاق بده به نفع تو باشه 

خودت نرو درخواست بده

فقط مهریه نیست که نصف دارایی هایی که بعد ازدواج به دست آورده باید به شما بده اگه خودش درخواست طلاق بده

2706