2737
2734
عنوان

میخوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 69 پست

ان شاالله که آدم بشه ولی اون بخواد زن بگیره زن میاد واسش بچه نگه داره؟ از خداشه بده به تو امتیاز نده بهش اتفاقا بگو نمیخوام منم میخوام ازدواج کنم بچه مال خودت اگر کار به اونجا رسید بعدم از 9سالگی خودش تصمیم میگیره

فکر کنم چون نزدیک هشت سالش هست،بچه رو میبرن مشاوره،،و بچه از نظر عاطفی به هرکسی وابسته باشه میره پیش ...

به خده بچم شب میگه مامان منوتنها نزاری ها من بدون تونمیتونم بمونم اینجا

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله که آدم بشه ولی اون بخواد زن بگیره زن میاد واسش بچه نگه داره؟ از خداشه بده به تو امتیاز نده ...

ادم نمیشه خستم کرده 

هرکی امضامو میخونه برام دعا کنه بچمو ازم نگیرن بدون بچم داغون میشم بچمم همینطور بدون من شاید دعای یکیتون گرفت تاعمردارم دعاگوتون میشم 😔😔
موافقن اره راست میگن.بیخود کرده بعد اینهمه سال بدش میاد تو خوش خوشانش که بچه درست کرده فکر بد بودن ش ...

بخاطر زنهایی هست که خودشون رو میندازن تو زندگی دیگه ...یا اینقدر بیحیایی میکنن که مردا فکر میکنن زنشون مثل اون همه چیز نداره😑😑

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
2742
به خده بچم شب میگه مامان منوتنها نزاری ها من بدون تونمیتونم بمونم اینجا

خوب براش توضیح بده بچه منم کوچیکتر از پسر شماست میدونم متوجه میشن کاملا در نهایت چیزی نمیتونه شما رو جدا کنه بهش اطمینان بده

بخاطر زنهایی هست که خودشون رو میندازن تو زندگی دیگه ...یا اینقدر بیحیایی میکنن که مردا فکر میکنن زنش ...

بهش میگم میگم ببین اون کی هست که میخواد بیاد به تو ببین باچندنفربوده داره خودشوبهت قالب میکنه 

2740
خوب براش توضیح بده بچه منم کوچیکتر از پسر شماست میدونم متوجه میشن کاملا در نهایت چیزی نمیتونه شما رو ...

تاصبح هزارباربیدارشده ببینه من پیششم یارفتم

بهش میگم میگم ببین اون کی هست که میخواد بیاد به تو ببین باچندنفربوده داره خودشوبهت قالب میکنه 

مردی که دنبال زن دوم باشه به درد نمیخوره این شد یکی دیگه.زندگی با این مردا فایده نداره 

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرررررررررررررررررر(اللهم صلی علی محمد و آل محمد)
فقط مهریه ات رو بگذار اجرا درخواست طلاق نده حتما با وکیل خوب مشورت کن قبل هر اقدامی میدونه بخواد ...

اخه میترسم بچه مو ازدست بدم 

به جای پا پس کشیدن بگو تا من هستم نمی تونی دوباره ازدواج کنی خودت برو درخواست بده

نمیدونم چیکار کنم به خدا چشام از گریه باد کردن بازنمیشن

میگم قبل هرکاری با وکیل مشورت کن اولین کار وکیل خوب

باشه حتما

2706