2737
2739
عنوان

بچه دارا بیاید لز وضعیتتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 25 پست
عزیزم هنوز که کوچولوعه یعنی شما کنارش نباشی گریه میکنه؟

اره دقیقا

یا باید بغلم باشه یا روی پام یا توی کریر تکونش بدم البته ساعاتی در روز رو تنهایی میزارم زمین بازی میکنه ولی کمه مثلا ۱۰ دقیقه صبح عصر و شب که اونم فرصت میکنم فقط برم رسشویی

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم معرفت داره

نه بابا خیلی بد بود فک کن تا دم نهار نمیخوابید پسرم منم در گیرش بود ساعت ۱۲ یه ساعت میخوابید منم میگفتم بخوابم تا خوابه بعدا نهار میخورم میومد منو بیدار میکرد نهار بخورم بچه رم با قربون صدقه بیدار میکرد بعد میداد بغل من میرفت 😑😑

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             
2731
منم دخترم دوماه و پنج روزشه .. کل روز یا رو پامه یا شیر باید بدم بهش .. دیگه از زانو ب پایین دارم فل ...

آخ گفتی من بعضی شبا میزارمش زمین بیدار میشه مجبوری میزارم رو پام بخوابه که خودمم یکم بخوابم تا چند ساعت روپامه انقد فلج و خشک میشم دیگ نمیتونم پامو از زیرش دربیارم باید شوهرم کمکم کنه

واسه خوابش برنامه ریزی کن غروب نذار بخوابه تاشب ساعت ۱۱بخوابه تاصبح.درطول روز هم چندباری بخوابه.ولی ...

نمیشه اخه اگه غروبا نخوابه چطوری شام درست کنم بعدم هرکاری کنم نخوابه میخوابه چون خوابش میاد اصلا واینمیسه و گریه میکنه منم مجبورم بخوابونمش

بچش دو ماهشه فقط چجوری میگید نذار بخوابه که شب بخوابه😧 بچه تا 6 ماهگی وضع خوابش دیگه شانس و اقبال آ ...

اره بخدا نزارم بخوابه که نمیشه وقتی خوابش بیاد بازی و اینا سرش نمیشه همش گریه میکنه تا بخوابونمش امتحان کردم قبلا

2740
اخی گوگولی خداحفظش کنه وقنی به نی نیت شیر میدی لطفا برا منم دعا کن

مرسی

باشه عزیزم😊

نمیشه اخه اگه غروبا نخوابه چطوری شام درست کنم بعدم هرکاری کنم نخوابه میخوابه چون خوابش میاد اصلا وای ...

منم دقیقا اینجوری بودم غروب بچم میخوابید ساعت ۱۱بیدارمیشد تا ساعت ۷صبح سرحال بود اصلا گریه نمیکرد فقط خوابش نمیومد منم نمیتونستم همینحوری ولش کنم بخوابم که،مجبوربودم بیداربمونم.ولی بعد که غروب میخوابید هردفعه نیم ساعت زودتر بیدارش میکردم ونمیذاشتن دوباره بخوابه یکم طول کشید ولی درست شد ساعت خواب بچم.

اره بخدا نزارم بخوابه که نمیشه وقتی خوابش بیاد بازی و اینا سرش نمیشه همش گریه میکنه تا بخوابونمش امت ...

اره بابا بچه دوماهشه فقط الان فقط استقامت کن همین😀 کمک بگیر از کسی که بتونی یکم بخوابی در روز

وقتی میخوابه نشین پای گوشی زود کنارش بگیر بخواب

و اینکه به بهشت زیر پات فکر کن😀😀😀