2733
2739
عنوان

بچه دارا بیاید لز وضعیتتون بگید

218 بازدید | 25 پست

من که پسرکوچولوی دوماه و ۱۰روزه دارم شبا که تاصبح بیدارم روزاهم همینطور فقط دن غروب میگیره میخوابه تا اخرشب منم محبورم کارامو بزارم اون موقع انجام بدم الان گشنمه نمیتونم برم نهار بخورم خونه هم ی جاروبرقی اساسی میخاد ک وروجک نمیزاره کلی لاغر شدم☹☹

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             

سه چهار روز یه بارم حموم میبرمش زیاده؟؟

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خب چرا شب تا صبح بیداری؟

چون نمیخوابه

طبیعیه منم اینطوری بودم مادرشوهرمم دم به دقه میومد که چرا کاراتو انجام نمیدی

مادرشوهر من میومد از خواب بیدارم میکرد میگفت پاشو یه چیزی بخور خیلی زورم میگرفت

2738

منم دخترم دوماه و پنج روزشه .. کل روز یا رو پامه یا شیر باید بدم بهش .. دیگه از زانو ب پایین دارم فلج میشم ... تا ساعت ۳شبم بیداره ..‌ هیچی دیگه کلا شلخته شدم حتی وقت نمیکنم ب خودم برسم

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
خب دلیل نخوابیدنش چیه. شاید سیر نمیشه یا دل درد داره،باید ببینی چیه تا بتونی مشکلا رو حل کنی. از ش ...

قبلا که دل درد بود هرکاریشم میکردم خوب نمیشد الان که دل درد نیست بازیش میگیره یا باد معده و اروغ داره که سخت درمیاد

واسه خوابش برنامه ریزی کن غروب نذار بخوابه تاشب ساعت ۱۱بخوابه تاصبح.درطول روز هم چندباری بخوابه.ولی بعد از ظهربه بعد نخوابه اصلا.

هر دفعه میخوابه یکی از کارهاتو انجام بده نه همه رو باهم

2706