2737
2739
عنوان

بیاین یکم بهم آرامش بدین خیلی حال روحیم داغونه 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 37 پست

فکرتو از هر چیزی ک آزار میده رها کن و دعای توسل بخون 

بعد شروع کن برنامه ریزی و بقیه کاراتو انجام بده

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین💚امیدوارم هر چی از خدا بخوایین بهتون بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رشته دانشگاهیت چیه؟؟....کنکور تحربی میخای بدی؟

علوم تربیتی 

تجربی بودم اما میخوام انسانی بخونم برا فرهنگیان 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
2731

درس خوندن سخته.. من هم کلاسی هایی داشتم که هم متاهل بودن هم بچه کوچیک داشتن هم شاغل بودن.. میگفتن شهریه درسها و کتابها رو خودشون باید کار کنن در بیارن.. شوهرشون یا نداره یا نمیده.. از یه طرفم بچه و خونه و خانواده شوهر که اینجور مواقع واسه پا پیچ شدن به عروس تند تند میان مهمونی و بریز و بپاش.. غر غر شوهر و کمک نکردن تو کارهای خونه و بچه.. فکر کن..

تو نه شاغلی.. نه یه شوهر و بچه تو مخی داری.. نه مسیولیتی رو دوشته.. مادرت هست و همه کارها رو میکنه بابات هم خرج درس و دانشگاهتو میده فقط کار تو خوندن... به سر و صداها توجه نکن نهایت هندسفری بزار صدا کمتر بیاد مهمون میاد از اتاق بیرون نرو بگو درس دارم..در حد سلام و علیک نهایت..

اگر هدف داشته باشی سختی رو به جون میخری...

منم تو مجردی فرصت طلایی درس خوندن رو از دست دادم شاید درس میخوندم زندگیم اینجوری نمیشد..😔

هیچ جایی رو ندارم ک بدم  بخدا خستم

خب هدفون بذار تو گوشت آهنگای مخصوص مطالعه و تمرکز هست

مهمون از کجا میاد آخه؟!😑 بگیرم بزنمشونااااا

به استاداتونم میتونی صادقانه بگی چه شرایطی داری تکالیفتو کم کنن که بتونی به باقیش با تمرکز بیشتری برسی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2740

کنترل و مدیریت چالشها و مشکلات همیشه نیاز به این داره که شما بتونین ابتدای امر،به آرامش درون رسیده باشین...

رسیدن به آرامش درون نیاز یه کسب داش رسیدن به آرامش رو داره...

کسب دانش هم نیاز به صرف زمان و تحمل سختی رو مطلبه...

درس خوندن سخته.. من هم کلاسی هایی داشتم که هم متاهل بودن هم بچه کوچیک داشتن هم شاغل بودن.. میگفتن شه ...

عزیزم اونا ت‌شرایط سخت ساخته شدن من تاحالا همچین شرایطی نداشتم خیلی برام سخته .شبا ک اصلا نمیخوام توروز خستم جون ندارم

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
راهی داره من بتونم واست خلاصه کنم؟ 

😍😍😍واقعا؟؟؟؟کمکم میکنی؟؟؟

خب هدفون بذار تو گوشت آهنگای مخصوص مطالعه و تمرکز هست مهمون از کجا میاد آخه؟!😑 بگیرم بزنمشونا ...

اصلا هیچ‌راه ارتباطی نمیزارن هرچی پیام میدم میزنگم جواب نمیدن اخه هردرس ۴۰۰تا دانشجوییم کی باور میکنه حرفای منو 

بخدا فقط اشکام میاد 

2706